E hënë, Janar 27, 2020
Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Adoleshenti vret priftin pedofil që abuzoi seksualisht me të

Një 19-vjeçar francez ka vrarë priftin pedofil që kishte abuzuar seksualisht me të. Alexandre V. sulmoi priftin 91-vjeçar Roger Matassoli në shtëpinë e klerikut...

Shqiptari që u vra në Londër në sy të familjes është...

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e Krishtlindjes në Londër, kur një babai iu bë atentat para syve të djalit të vogël dhe...

Qëllon berberin me armë pasi debaton për modelin e flokëve të...

Policia në Teksas është vënë në kërkim të një personi i cili akuzohet se ka qëlluar me armë një berber, pas një debati mbi...

Baba, lëre nuk e ka fajin komshiu, por motra që …/...

Gjykata e Fierit ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për punonjësin e Policisë së Burgjeve, Martin Skendaj. Tri ditë më parë, 22-vjeçari qëlloi...

Vrasja nën efektin e kokainës/ Llanajt dënohet me 18 vite burgim

Mbyllet gjykimi në shkallë të parë ndaj Genard Llanajt, shqiptarit që vrau në Itali senegalezin 26-vjeçar Makha Niang. Krimi ndodhi natën e 18 prillit...

Nëna vret djalin 23 muajsh, dënohet me burg babai si shkaktar...

Një pilot avioni, e fejuara e të cilit vrau djalin e tyre 23 muajsh, është dënuar me 18 muaj burg. Ai u dënua për dhunë...

Vrasja e dyfishtë në Patos/ Nga historia rozë tek kallëzimi në...

Nga Boldnews.al Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e dyfishtë në Patos, ku humbën jetën dy gardianë të burgut të Fierit. 22-vjeçari Martin...

FOTO/ Vrasja e dyfishtë në Patos, arrestohet autori (EMRI)

Përditësuar/ Arrestohet autori i vrasjes në Patos. Ai është Martin Skëndaj, 22 vjeç. "Sot rreth orës 12:20, në ambientet e poliklinikës së Patosit, si pasojë...

Aktorja rrëfen momentin kur nëna i qëlloi të atin për vdekje/...

Aktorja Charlize Theron ishte vetëm 15 vjeçe kur babai i saj i alkoolizuar qëlloi me armë derën e dhomës ku ishte fshehur ajo dhe...

Hija e grupit të ‘Sakatit’ pas 5 viktimave në Peqin dhe...

Pesë viktima dhe dy të plagosur rëndë, është ky bilanci 1 vjeçar i ndodhur në territorin juridiksional mes zonës së Peqinit dhe Elbasanit. Pas...

Krimineli famëkeq inskenon vdekjen e tij/ Tenton të shpëtojë nga hakmarrja...

Gabriel C është një nga emrat më të njohur në botën e krimit në Antverp të Belgjikës. Gabrieli, i njohur me pseudonimin ‘Gishtat e...

“Solli dashnoren në shtëpi dhe më tha ‘dil ose të vras’”!...

Lule Doçi është 56 vjeçe dhe vjen nga Burreli. Emri i saj nuk është një emër i panjohur, pasi historia e saj tronditi mbarë...

Foto/ I morën jetën policit malazez, shqiptarët në prokurori të gjakosur...

Tre shtetasit shqiptarë u kapën fillimisht pa dokumente nga dy policë malazezë, të cilët i morën në makinë për t’i dërguar në komisariat. Në...
WhatsApp DENONCO