E hënë, Janar 27, 2020
Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Dedikimi prekës për Linditën dhe Vetonin, të vrarë pabesisht nga babai...

Dhimbja është e rëndë për çiftin e ri shqiptar Lindita dhe Veton Musai që u vranë tragjikisht në Australi më 31 Dhjetor. Jeta e...

Vrasja e gjeneralit iranian/ Rama: Ne qëndrojmë të vendosur me SHBA

" Ne jemi të vendosur me SH.B.A. dhe shpresojmë se të gjithë ta bëjnë këtë", kështu është shprehur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në lidhje...

Vrasja e çiftit në Australi, policia pret të intervistojë babain vrasës

Policia australiane është në pritje për të marrë në pyetje babanë e Lindita Musait, i cili e qëlloi për vdekje atë dhe bashkëshortin e...

“Humbëm djalin me sy blu”, reagime rrëqethëse pas vrasjes së çiftit...

Reagime rrëqethëse vijnë nga të afërmit e çiftit shqiptar të vrarë më 31 dhjetor në Melbourne të Australisë nga babai i vajzës. Fatima Musai, e...

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare/ Babai vret vajzën bashkë me...

Një tragjedi ka ndodhur në një familje me origjinë shqiptare paraditen e datës 31 dhjetor në Melbourne të Australisë. Babai ka qëlluar për vdekje...

Zbulohet identiteti i dy shqiptarëve të vrarë me thikë në Londër...

Arber Fesko dhe Shkëlqim Paja, janë dy të rinjtë shqiptarë të vrarë në veri të Londrës. Policia britanike zbuloi identitetin e dy shqiptarëve që...

Vrau Lulzim Spahiun, polici flet para Gjykatës: Kisha 3 pistotela, nuk...

Polici Vllaznim Hamdia, i dyshuar për vrasjen e Lulzim Spahiut, është sjellë nën masa të rrepta të sigurisë në Gjykatën e Gjilanit. Ai ka rrëfyer...

Polici vrau kalimtarin me armë zjarri, ja çfarë thotë Prokuroria

Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje për motivin e vrasjes së sotme në Gjilan, të kryer nga një zyrtar i Policisë së Kosovës,...

Ekzekutimi mafioz i Flamur Beqirit në Londër / Lidhja e tij...

Mediat angleze zbulojnë të tjera detaje rreth ekzekutimit të producentit shqiptar, Flamur (Alex) Beqiri. 36-vjeçari u qëllua me breshëri plumbash rreth orës 9 të...

Kosovë, polici qëllon për vdekje në mes të rrugës një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjilanit. Një pjesëtar i policisë së Kosovës me inicialet V.H ka...

Krimi kundër jetës/ 57 atentate dhe 63 viktima, bilanci i frikshëm...

Viti 2019 ka shënuar 63 viktima, 10 të plagosur dhe 57 atentate në ato që njihen si krime kundër jetës. Sipas të dhënave të Report...

Krimet në 2019 më shumë se vitin e kaluar, 57 vrasje...

Viti që po lëmë pas do të linte jo pak, por 63 viktima dhe 10 të plagosur nga 57 vrasje të ndodhura në total. Statistikat...

“Grabitja më e madhe në histori”/ Zbulohen detaje të reja për...

Vrasja e shqiptarit nga Kosova që tronditi Anglinë, Flamur ‘Alex’ Beqiri, 36 vjeç, duket se ka marrë një rrjedhë tjetër pas daljes në skenë...
WhatsApp DENONCO