E martë, Janar 19, 2021
Etiketimet Video

Etiketim: video

VIDEO/ Del kamera e fshehtë, si po ua marrin infermierëve kartat...

Gjatë ditëve të fundit Partia Demokratike ka akuzuar qeverinë se po ndryshon adresat dhe vendbanimet e disa qytetarëve me qëllim që të mos kenë...

“O Mark Frroku, të hëngsha …. !”, Rudina Dembacaj nuk përmbahet...

Moderatorja Rudina Dembacaj, e cila është e njohur për postimet e saj të shpeshta në rrjetet sociale, këtë herë ka zgjedhur që të publikojë...

VIDEO/ Vizita e Pompeos në Greqi, protesta në Athinë. Digjet flamuri...

Në Athinë e Selanik janë zhvilluar sot protesta të cilat kanë shënuar incidente dhe përplasje me Policinë, gjatë kohës që në vend ndodhej Sekretari...

“Plas peshku, o karkalec deti”/ Video virale me fjalët e Ramës

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka ripostuar në llogarinë e tij në Twitter një video që është bërë virale. Video ka në qendër të vëmendjes...

VIDEO/ “E kush e beson Edi Ramën”, Vasili i kujton premtimet...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ballafaqon kryeministrin Edi Rama me premtimet e tij që asnjëherë nuk u realizuan në këto 8...

VIDEO/ Meta përshendet me ‘këngë dhe boks’ 30 korrikun

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë mesazhin e boksierit kampion shkodran, Kristian Demaj i cili ka qenë i pranishëm edhe në tubimin e dy marsit. Meta...

Vasili nxjerr videon e Ramës: Gënjejnë aq shumë sa harrojnë edhe...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, ndërsa e ka cilësuar atë një gënjeshtar. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Vasili ka...

Zbulohet mashtrimi i Ogerta Manastirliu-t me videon e të sëmurëve me...

Një mashtrim i paparë dhe i denjë për filmat horror është zbuluar ekskluzivisht nga një qytetar për JOQ Albania. Ditën e sotme Ogerta Manastirliu...

Dje me BE dhe SHBA, sot kundër/ Rama me dy qëndrime,...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka reaguar sërish lidhur me nismën e kryeministrit Edi Rama për të ndryshuar në mënyrë të...

Ndalimi i koalicioneve, Meta i nxjerr Ramës videon e vitit 2013

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur të shprehë qëndrimin e tij për ndryshimet Kushtetuese duke publikuar qëndrimet e mëparshme të kryeministrit Edi Rama. Meta...

VIDEO/ “U prisha për Zotin”… ja çfarë bën gazetarja me mikrofonin...

Një video me pamje të pazakonta është publikuar këtë të Martë në rrjetet sociale. Aty shihet një gazetare e televizionit “A2 News”, e shtrirë me...

Meta publikon videon, përkujton rikthimin e Familjes Mbretërore shqiptare në Atdhe

Presidenti i vendit Ilir Meta, në një status të pak minutave më parë, ka kujtuar rikthimin në atdhe të familjes mbretërore pas 6 dekadash...

Rama publikon videon: S’ka 15 kushte për hapjen e negociatave

Kryeministri Rama ka postuar pak më parë një video në Facebook, ku flet Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera. Sipas tij, kjo...
WhatsApp DENONCO