E martë, Janar 19, 2021
Etiketimet Video

Etiketim: video

Uniforma e shkollës nuk i mbërthehet pas karantine, videoja bën xhiron...

Video e një djali vetëm 5 vjeç në Kinë ka marrë me miliona shikime në rrjetet sociale. Arsyeja? Shumë persona kanë gjetur veten tek...

Rama provokon me video, furi komentesh kundër tij

Kryeministri Edi Rama sapo ka kryer një provokim duke publikuar një video nga një lulishte e Tiranës, ku ka prindër me fëmijë, për të...

Video/ Momenti kur nis prishja e Teatrit Kombëtar

Teatri Kombëtar tashmë ka filluar të shembet prej orës 04:30 të mëngjesit. Boldnews.al siguron videon e shembjes së pjesës ballore, aty ku janë dhe...

Sherr me grushta në Parlamentin serb (Video)

Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamentit të Serbisë dhe sulmuan deputetë nga...

Përplasje për ndihmat në Fier/ Luan Baçi: E turpshme, qytetarët selektohen...

Kreu i Degës së Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, publikon në “Facebook” një video, që tregon radhët e gjata të qytetarëve, të cilët...

U kap “mat” me rrahjen e policisë, Rama kërkon falje: Më...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me videon e publikuar në Facebook, ku shihej poliicia teksa dhunonte qytetarët, ndërkohë që Rama e paraqiste...

“Videot e Ramës si ato të talebanëve” / Manjani: Anti shteti...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i ka krahasuar videot e Kryeministrit Edi Rama me apelet dhe mesazhet për koronavirusin me ato të talebanëve. Manjani ka...

“Frikë aspak, kujdes po”/ Rama poston videon: Ja si përhapet koronavirusi...

Kryeministri Rama ka postuar një video e cila shpjegon se si përhapet koronavirusi dhe kush janë personat që preken më së shumti. ‘150 sekonda për...

Meta nxjerr videon: Demokracia rrezikohet kur qeveria kërkon të shtypë vullnetin...

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në rrjetin social "Facebook", ku duken mijëra qytetarë në Bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'. Meta thotë se "Demokracia...

Incidenti mes tre trageteve në Durrës, DPD merr vendim për tragetet...

Pas përplasjes së dy trageteve në portin e Durrësit, ka ardhur reagimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare. Sipas DPD-së, incidenti mes tre trageteve A/F CLAUDIA,...

Momenti i tmerrshëm kur makina e policisë përplas kalimtaren (Video)

Një 61-vjeçare britanike mbeti e plagosur rëndë në një aksident, kur u përplas nga një makinë policie ndërsa kalonte rrugën. Ngjarja u regjistrua në rrugën...

Gjashtë qen xhiro me motor, video që do ju kthejë buzëqeshjen

Një video e një burri i cili udhëton me motorin e tij është bërë virale në Facebook. Videoja e publikuar po merr mijëra share dhe...

Durrës/ Shembet me shpërthim të kontrolluar pallati 6 katësh (VIDEO)

Në qytetin e Durrësit vijon puna për prishjen e objekteve që janë shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit. Pak çaste më parë është shembur...
WhatsApp DENONCO