E martë, Janar 19, 2021
Etiketimet Video

Etiketim: video

VIDEO/ Publikohen pamjet e vrasjes së Klodian Rashës nga efektivi i...

Janë publikuar imazhet e para të ngjarjes në orët e para të 8 dhjetorit, ku në zonën e Laprakës u vra 25-vjeçari Klodian Rasha. Në...

Premtoi shëndetësi falas që në mandatin e parë, PD nxjerr videon

Në qershor të vitit 2013 Edi Rama teksa kërkonte votën e shqiptarëve për të ardhur në pushtet mes shumë premtimeve tashmë të pambajtura, ishte...

VIDEO/ Dy aksidente të 3-fishta brenda pak minutash, dyshohet për të...

Tre makina janë përfshirë në një aksident në afërsi të Mulletit, në aksin Tiranë- Elbasan. Aksidenti është regjistruar vetëm pak momente më parë dhe ende...

VIDEO/ “Gënjeshtra e Ramës”, Tabaku: Shqiptarët do paguajnë për korrupsionin dhe...

Ish deputeteja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka publikuar në faqen e saj në rrjetin social një video të Kryeministrit Edi Rama, i cili...

Kërcënime, ndjesë dhe video false: Ç’ndodh me ata që bënë “selfie”...

Diego Maradona humbi jetën ditën e mërkurë dhe vdekja e tij shkaktoi dhimbje të madhe, sidomos në Argjentinë dhe Napoli, aty ku është idhull...

Video me dronë dhe regji për të joshur Ramën/ Aspirantët për...

Nuk është e thjeshtë ta bindësh Edi Ramën. Atij, nuk mjafton t’i shkruash, apo vetëm t’i flasësh. Këtë e dinë mirë ata që punojnë...

“Ik mos na çaj b*th*n”, Paloka publikon videon: Qeverisin palaçot, është...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, dhe zyrtarë të tjerë të Rilindjes, lidhur me qëndrimet që kanë mbajtur ndaj pandemisë...

VIDEO/ Rama merr në mbrojtje Komitetin e Ekspertëve, ja çfarë publikon

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me një video akuzave të opozitës lidhur me Komitetin Teknik, të ngritur mbi menaxhimin e pandemisë Covid-19, dhe...

VIDEO/ Rama, propogandë dhe fushatë me inceneratorët

Në kulmin e debatit lidhur me aferën e inceneratorëve, Kryeministri Edi Rama duket se ka zgjedhur të vijojë propogandën dhe fushatën pikërisht me këtë...

VIDEO/ ”Plani ynë shmang katastrofën dhe mban njerëzit në punë”, Basha...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar historinë e një pronari të biznesi të vogël, ku thotë se shqiptarët po përjetojnë krizë të thellë...

Basha publikon mesazhin e biznesit në Kombinat: Jemi drejt falimentit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon mesazhin e pronarit të një furre buke në Kombinat, i cili rendit taksat që paguan. Mes të tjerash,...

VIDEO/ “Të të shk*rdh*het mamaja 24 orë”, fjalimet me pullë të...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një video nga deklarimet e Kryeministrit Edi Rama, gjatë kohës që ka mbajtur postin e Kryetarit...

VIDEO/ Gomonia shqiptare me 2 mln euro drogë, ja si u...

Një gomone me 1.1 tonë kanabis është kapur ditën e sotme nga policia kufitare greke. Mediat greke kanë publikuar pamjet nga operacioni i ndjekjes...
WhatsApp DENONCO