E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Vetevrasjet

Etiketim: vetevrasjet

Vetevrasja e pacientëve Covid, Agjensia Europiane e Barnave tregon ilaçin që...

Përdorimi i klorokinës ose hidroksiklorokinës, ilaçe të përdorura kundër Covid-19 veçanërisht në fazën e parë të urgjencës, mund të shkaktojë çrregullime psikiatrike dhe sjellje...

“Situata jashtë kontrollit”, ish-deputetja: Ja pse ndodhin vetëvrasjet e pacientëve me...

Oriola Pampuri, ish-deputete e PD, ka reaguar lidhur me vetëvrasjen e 3 të ndodhur në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Tiranë, atje ku po trajtohen...
WhatsApp DENONCO