E premte, Prill 3, 2020
Etiketimet Tryeza

Etiketim: tryeza

Tryeza për reformën zgjedhore, PD kërkon shtyrjen: Duam më shumë kohë...

Shtyhet mbledhja e tryezës për Reformën Zgjedhore, parashikuar për t'u zhvilluar sot. Siç mësohet shtyrja e mbledhjes është kërkuar nga Partia Demokratike, e cila...

Një tryezë me Kushtetutën sipër/ Ja ku do të firmoset dekreti...

Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka marrë formë gjithçka, teksa pritet të nisë nga çasti në çast manifestimi i thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Në...

Reforma zgjedhore, u caktuan çështjet prioritare dhe afatet/ Ja ç’thanë Gjiknuri,...

Oerd Bylykbashi, përfaqësuesi i opozitës së bashkuar në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore, tha se sot u miratua axhenda e punës lidhur me këtë...

Tryeza që përmbysi kartat

Nga Luçiano Boçi Shumëkush ka të drejtën e tij ta perceptojë dhe ta interpretojë tryezën e reformës zgjedhore, në të cilën opozita imponoi autoritetin e...

Bylykbashi: Pse e mbajtëm për moment të fundit tryezën për Reformën...

Oerd Bylykbashi, i ftuar në emisionin ‘Real Story’ të News 24, ka thënë se u mbajt për në fund lajmi për tryzën e përbashkët...

“Tryeza me Gjiknurin, Basha po merr kostot e qortimit”/ Ish-Kryebashkiaku i...

“Lulzim Basha po merr përsipër kostot e qortimit publik në rastin më dashamirës dhe kryqëzimit nga kundërshtarët arkivistë të zellshëm të teë gjithë...

“Nuk ka marrëveshje me Ramën”/ Nishani: Tryeza për Reformën Zgjedhore, opozita...

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar përmes një komenti lidhur me marrëveshjen mes opozitës së bashkuar dhe Rilindjes për reformën zgjedhore. Por për Nishanin, tryeza...

“Të godasësh me molotov për t’u kthyer aty ku ishe”/ Bushati...

Analisti Andi Bushati ka reaguar lidhur me marrëveshjen e një dite më parë mes opozitës së bashkuar dhe Rilindjes, lidhur me reformën zgjedhore. Bushati shkruan...

Tryeza e donatorëve do të mbahet në Tiranë / Rama i...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me mbajtjen e tryezës së donatorëve, për ndihmat ndaj tërmetit të 26...

Rama-Bashës: Refuzimi i tryezës së përbashkët është gabim i madh

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se platforma e PD-së për bizneset për të kaluar situatën past-tërmet përkon me platformën e qeverisjes, teksa i ka...

VIDEO/ Basha: Nuk është koha për foto me Ramën, e mbështes...

Nuk është koha për foto dhe për shfaqje, është koha për verpime urgjente dhe të mirëkordunuara. Kështu u shpreh kreu demokrat, Lulzim Basha, duke iu...

Pasojat nga tërmeti/ Rama thirrje Bashës: Të ulemi në tryezë, të...

Mos ia kurseni popullit ndihmën. Me këtë mesazh, Kryeministri Edi Rama iu drejtua mëngjesin e sotëm opozitës, duke ripërsëritur apelin për t'u ulur në...

Apeli i Manjanit për Metën: Thirr tryezën e partive për zgjidhjen...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, i ka drejtuar një apel Presidentit Ilir Meta, që të thërrasë tryezën e partive për zgjidhjen e krizës. Manjani shkruan...
WhatsApp DENONCO