E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Torovica

Etiketim: torovica

VIDEO/ Prej dy javësh nën pushtetin e ujit, banorët e Torovicës...

Banorët e Torovicës në Lezhë janë braktisur nga qeverisja qendrore dhe ajo lokale, ndërsa janë të përmbytur. Ish-deputetja demokrate Lindita Metaliaj denoncon faktin se...
WhatsApp DENONCO