E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Spahiu

Etiketim: Spahiu

LSI/ Spahiu: Ne do të qeverisim që rinia ta shohë Shqipërinë...

Gjatë një takimi me të rinjtë në Laprakë, kreu i LSI-së së Tiranës, njëherësh kandidat për deputet në qarkun e Tiranës, Përparim Spahiu, thotë...

Kërcënimet ndaj BE, ish-deputeti: Rama ka kohë që flet përçart

Përparim Spahiu, ish-deputet i LSI, ka reaguar pas kërcënimeve të Kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë tha se nuk mund të...

Alarmi nga FMN-ja, Spahiu: 25 Prilli, dita e referendumit

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka komentuar raportin e Fondit Monetar Ndërkombëtar, ku nënvizon se qeveria parashikon me qëllim në buxhetin e vitit 2021...

Kreu i KMSH-së: I lutem Zotit për shërimin e Janullatosit dhe...

Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu i lutet Zotit për shërimin e shpejtë nga koronavirusi të Kryepeshkopit Janullatos dhe Imzot George Frendos....

Spahiu: Bashkia e Tiranës, abuzuesja më të madhe e fondeve publike

Kryetari i LSI për Tiranën, Përparim Spahiu deklaron se përmes reformës territoriale, Bashkitë, sidomos kjo e Tiranës, janë kthyer në abuzuesit më të mëdhenj...

“Financat publike drejt falimentit”/ Ish-deputeti: Qeveria kampione, prej 8 vitesh nuk...

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, thotë se financat publike drejt falimentit dhe këtë e lidh me faktin se sipas tij, 560 milion euro pritet...

Dy deputetë të infektuar me Covid 19? Reagon ligjvënësja Klodiana Spahiu

Ndërsa ka dyshime se mes të prekurve nga COVID-19 janë dhe dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë, ligjvënësja e PS-së Klodiana Spahiu deklaroi se...

“Ndalo mos hap panik”, sherr në emision mes Kreshnik Spahiut dhe...

Kreshnik Spahiu bëri një debat të fortë në “Open” në Top Channel me drejtuesen Eni Vasili. Debati ka nisur kur Kreshnik Spahiu tha se, shteti...

Rimbursimi nga TVSH, skema më korruptive/ Ish-deputeti: 36 % të bizneseve...

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, përmes rrjeteve sociale, ka denoncuar korrupsionin e administratës shtetërore me rimbursimin e TVSH ndaj bizneseve. Spahiu shkruan se sipas...

Kreshnik Spahiu lëshon “bombën”: Durrësi, streha e mafies politike që kontrollon...

Kreshnik Spahiu  në një lidhje të drejtpërdrejtë për “Open” deklaroi se fshatrat turistikë një pastrim i pastër i parasë nga mafia shqiptare. Sipas tij...

Raporti i DASH, Fleckenstein i vetmi që ka mbyllur sytë përballë…/...

Përparim Spahiu, ish-deputet i LSI-së, e ka cilësuar eurodeputetin Knut Fleckenstein, si të vetmin ndërkombëtar që ka mbyllur sytë përballë fakteve lidhur me Shqipërinë. “Nëse...

Ja si u tentua të blihet Spahiu? / Ish-ministri i Ramës...

Ish-ministri i Drejtësië, Nasip Naço, gjatë fjalës së mbajtur në Komitetin Drejtues të LSI-së, ka zbuluar një detaj, sesi është tentuar të blihet kryebashkiaku...
WhatsApp DENONCO