E martë, Tetor 26, 2021
Etiketimet #showbiz#boldnews

Etiketim: #showbiz#boldnews

MTV Video Music Awards 2021/ Publikohet lista e plotë e fituesve

MTV Video Music Awards u mbajt mbrëmjen e djeshme duke mbledhur emrat më të mëdhenj të muzikës. Lil Nas X ishte artisti që triumfoi në...

“Mund të haje ndonjë shpullë sot”, Bieta Sulo-Majas: Jam mësuar

Këngëtarja Maja ishte e ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, moderuar nga Bieta Sulo. Teksa po diskutonte për të birin e...

Reklama e Dua Lipës në Serbi “tërbon” popullin serb, ‘Puma’ detyrohet...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është zgjedhur si imazhi kryesor në reklaminin e produkteve të Pumës. Mirëpo, një reklamanë e tillë...

Ndërroi jetë në aksidentin tragjik, Stresi reagon i trishtuar për reperin...

Reperi i famshëm me origjinë greke i lindur në New York, Mad Clip, ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik në Vouliagmeni, Athinë. Ai...

Meghan Markle humb gjyqin ndaj gazetarit që mohoi deklaratat e saj...

Ish-prezantuesi i "Good Morning Britain", Piers Morgan, ka fituar gjyqin ndaj Megan Markle pasi hodhi poshtë legjitimitetin e pretendimeve të Markle ndaj Oprah Winfrey...

Kendall Jenner emërohet Drejtoreshë Kreative e “FWRD”

Supermodelja Kendall Jenner, me më shumë se një dekadë përvojë modelimi nën brezin e saj, 25-vjeçarja, po përdor ekspertizën e saj të modës së...

Princ Harry dhe Meghan Markle po përmbushin ëndrrën e Princeshës Diana

Princeshë Diana thuhet se kishte në plan të shkonte në Kaliforni me djemtë e saj, Princin William dhe Princin Harry, dhe të ndiqte një...

Sindi Loci ngre dyshimet se është ndarë nga i dashuri (Foto)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, ka ngritur së fundmi dyshimet se i ka dhënë fund lidhjes me mashkullin misterioz, i cili i "vodhi zemrën"...

Kanye West tradhtoi Kim Kardashian gjatë martesës, dalin në dritë detaje...

Reperi Kanye West thuhet se e ka tradhtuar Kim Kardashian pasi ajo solli në jetë dy fëmijët e parë. Burime të shumta kanë zbuluar...

Rudina Dembacaj shtatzënë? Moderatorja zbulon si qëndron e vërteta

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka celebruar në fillim të vitit dashurinë me Mark Frrokun, por ende nuk kanë bërë një dasmë. Aktorja është maft...

Ndjekësja ofendon Sarën dhe Ledrin, blogerja i kthen përgjigjen epike

Pas koncerteve të shumta, reperi Ledri Vula ka kaluar disa ditë në jug të Shqipërisë me familjen e tij të vogël, Sarën dhe Poemin. Sara...

Për herë të parë në histori! Mbretëresha Elizabeth ka një kërkesë...

Cristiano Ronaldo firmosi pak ditë më parë kontratën me Manchester United, duke u rikthyer në shtëpinë e tij të vjetër. Pas këtij lajmi që gëzoi...

Aksidenti tragjik/ Reperi i famshëm këndoi me Eleni Foureira në dasmë...

Reperi i famshëm me origjinë greke i lindur në New York, Mad Clip, ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik në Vouliagmeni, Atikë. Ai...