E mërkurë, Janar 20, 2021
Etiketimet Shoqerime

Etiketim: shoqerime

FOTO/ “Ça ju kena ba mor”, policia vijon të shoqërojë në...

Protesta e qytetarëve të Shkodrës ishte mjaft paqësore, nuk u shënua asnjë incident. Por sërish Policia e Shkodrës ka shoqëruar dy të mitur në Komisariat,...

Shoqërimi i të miturve nga policia, Avokati i Popullit publikon të...

Institicioni i Avokatit të Popullit ka reaguar në lidhje me zhvillimet më të fundit në lidhje me protestat e dy ditëve të fundit. Avokati i...

Protestat, 124 persona të shoqëruar, nga të cilët 57 të mitur/...

Avokati i Popullit, pas protestave të zhvilluara dy ditët e fundit, ka kryer një seri inspektimesh dhe vizitash në komisariatet e kryeqytetit si dhe...

FOTO/ Ja si i shoqëron policia protestuesit

Policia e drejtuar nga Ardi Veliu ka nisur arrestimet masive në Tiranë ndaj qytetarëve që kanë marrë pjesë në protestën e ditës së 3-të,...

Protesta kundër Dendias, qëllohet me shishe makina e tij/ Policia shoqëron...

Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias ka mbërritur në Tiranë, ndërsa në orën 11:45 minuta ka hyrë në Ministrinë e Jashtme Shqiptare për të...

Vrasja e vëllait të Talo Çelës, RENEA vijon bastisjet, disa të...

RENEA ka bërë shoqërimet e para në lidhje me vrasjen Bujar Çelës, i cili është vëllai i Talo Çelës, emër i njohur dhe në...

Vrasja në Elbasan, njëri prej të shoqëruarve nga policia është dhëndri...

Një vrasje ndodhi në Elbasan në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa viktimë mbeti Florian Lamçaj. Ky i fundit nga të dhënat...

Vrasja në Vlorë, shoqërohen 12 persona

Policia e Vlorës ka shoqëruar rreth 12 persona lidhur me vrasjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në këtë qytet. Burime policore bëjnë të ditur se...

Protestë paqësore e opozitës, por policia e Lleshit shoqëroi sërisht 10...

Të paktën 10 qytetarë u shoqëruan nga policia pas protestës së djeshme të opozitës, megjithëse ajo ishte tërësisht paqësore, me përjashtim të disa incidenteve...

Protesta, ja sa persona ka ndaluar policia gjatë natës…

Policia e Shtetit ka vijuar aksionin për ndalimin e personave, pjesëmarrës në protestën e djeshme të opozitës, për të cilët ka dyshime se kanë...
WhatsApp DENONCO