E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Sezoni i ri

Etiketim: sezoni i ri

Prezantohen të tjerë konkurrentë në “Për’puthen”, njihuni me djemtë e rinj...

Ka nisur dita e dytë e sezonit të ri të “Për’puthen” ku edhe sot po prezantohen konkurrentët e rinj djem. Deri me tani pjesë...

Hidhet shorti i Kategorisë së dytë për sezonin 2021-22, ja ndarja...

Kampionati i Kategorisë së Dytë do të ngrejë siparin e edicionit të ri duke nisur nga 19 shtatori, për t’u përmbyllur më 1 maj...

Sezoni i ri i Bundesligës po afron, publikohet kalendari i tre...

Sezoni 2020/21 i Bundesligës nis zyrtarisht pas 5-së ditësh. Ndeshjet e javës së parë do të zhvillohen në një hapësirë kohore prej 4 ditësh...

Premier League/ Sezoni i ri nis me dyer të mbyllura, ja...

Tifozët anglezë duhet të presin të paktën deri më 1 tetor për të shpresuar më pas që të kthehen në tribunat e stadiumeve. Premier...

Premier League, mësohet kalendari për sezonin e ri

Premier League tashmë e ka përcaktuar edhe datën për fillimin e sezonit të ri e që do të jetë, 12 shtator 2020 ndërkohë që...

Asgjë nuk e ndal futbollin në Brazil, mbi 150 futbollistë të...

Kaos total dhe pandemi që nuk ka frena e megjithatë sezoni iri i futbollit sapo ka nisur. Ndodh në Brazil, në ligën e parë...

Serie A përcakton datën e nisjes së sezonit të ri

Edhe pse nuk ka ende disa ditë nga përfundimi i kampionatit të Serie A, organet më të larta drejtuese të futbollit italian kanë caktuar...

F1/ Sezoni i ri vendoset në rrezik, shtyhet tjetër garë

Botërori i këtij viti në F1 nuk ka nisur akoma si pasojë e koronavirusit. Më herët janë shtyrë 8-të garat e para të sezonit...

Të Fundit