E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Semi jaupaj

Etiketim: semi jaupaj

Në ditëlindjen e Borës, Ermali ‘thumbon’ Semin: Nuk mundi që ta...

Moderatorja Bora Zemani mbushi 30-vjeç me datë 9 dhe mbrëmjen e djeshme ka organizuar një festë luksoze me miq e familjarë. Ajo që na ka...

Meridiani bën deklaratën e fortë për ‘trekëndëshin’ Bora-Donald-Beatrix, i kthehet keq...

Meridiani u eleminua nga “Big Brother VIP” dhe kur mbrërriti në studio ai bëri një deklaratë të papritur. Shkak i kësaj deklarate ishte një...

Donaldi flet për Semin: Më ka marrë malli. Shpresoj të më...

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” janë komentuar nga banorët situatat më pikante të ndodhura aty brenda. Në një moment u...

Ardit Çuni bën deklaratën e papritur për Semi Jaupaj (Foto)

Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nuk kanë patur marrëdhënie aspak të mira. Pas debateve...

Semi futet sonte në shtëpinë e BB Vip, çfarë ka për...

Këngëtarja Semi Jaupaj, njëkohësisht edhe ish-banore e “Big Brother VIP”, do të jetë sot e ftuar atje sërish, dhe të gjithë janë kureshtarë se...

Lori Hoxha merr vendimin drastik për Semi Jaupajn pas akuzave ndaj...

Ish-banorja e "Big Brother Vip",Semi Jaupaj, pas ngjarjeve të ndodhura midis Donaldit dhe Beatrix, ka reaguar duke sulmuar produksionin e këtij spektakli. Sipas Semit,...

Semi Jaupaj reagon për herë të parë pas eliminimit nga “Big...

Semi Jaupaj nuk është shfaqur në publik dhe nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale pas eliminimit nga "BBV". Për këtë duket se ka...

“Të mos shkelë më në Top Channel”/ Merret vendimin drastik për...

Pas ngjarjeve të ndodhura midis Donaldit dhe Beatrix, Semi Jaupaj ka sulmuar produksionin e këtij spektakli, dhe lidhur me këtë producentja e këtij spektakli...

Si ndihesh që u eliminua Semi? Donaldi e thotë troç: Ndihem...

Banorët e “Big Brother VIP” kanë biseduar së fundmi për Semin, e cila la shtëpinë rreth dy javë më parë. Antonela e ka pyetur Donaldin...

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin, ndjekësit kritikojnë ashpër Arbana...

Ndjekësit në rrjete sociale kanë shpërthyer në kritika tek postimi i Arbana Osmanit. Ata janë ndjerë mjaft të zhgënjyer nga produksioni i "Big Brother...

Donaldi shkëmbeu puthje pasionante me Beatrix, “hakmerret” Semi Jaupaj (Foto)

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj shkëmbyen puthje pasionante mbrëmjen e djeshme në "Big Brother VIP". Pjesa më  e madhe e publikut kanë shpërthyer në kritika...

Beatrix: U ndjeva e çliruar pasi u eliminua Semi, kam kohë...

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj kanë shprehur publikisht pëlqimin për njëri-tjetrin gjatë spektaklit të së martës. Së fundmi, gjatë një bisede me Sarën dhe Beniadën,...

Donaldi u deklarua për Beatrix, Semi merr këpucët në dorë dhe...

"Vëllai i Madh" u tregoi Donaldit dhe Beatrix një klip me përmbledhjet e ngjarjeve të javës ku të dy janë parë shumë të afërt...

Të Fundit