E martë, Tetor 26, 2021
Etiketimet Santos

Etiketim: Santos

Fitorja me Shqipërinë, De Biasi i kujton Santosit: Më ke borxh...

Gianni De Biasi, trajneri i Azerbajxhanit, e rezervoi protagonizmin jashtë fushe me Portugalinë, në konferencën për shtyp në vigjilje të kualifikueses së Botërorit. Ai...

Derbi brazilian në Kupën Libertadores, Santos mposht Boca Juniors dhe sfidon...

Trofeu i Kupës Libertadores do të vendoset në një derbi brazilian. Pas Palmeiras, biletën për në finalen e turneut më të rëndësishëm për klube...

Video/ Përplasje e dhunshme mes ultrasve në ndeshjen Sao Paulo-Santos

Përplasjet mes tifozëve janë një gjë normale në futbollin amerikano-latin. Sao Paulo-Santos ishte një nga përballjet më të forta të javës së fundit në...

Raportuesja për Shqipërinë: Jam e shqetësuar për shoqërinë civile, të ruhet...

Raportuesja për Shqipërinë në PE, Isabel Santos ka prezantuar draft-raportin për Shqipërinë, i cili edhe mund të ndryshohet pasi të plotësohet me informacione shtesë Santos...

Eurodeputetja socialiste kundër ligjit Rama për median/ Raporti për Shqipërinë më...

Projekt-raporti për Shqipërinë i socialistes portugeze, Isabele Santos, dënon me fjalët më të ashpra cënimet e lirisë së medias në vendin tonë dhe shpreh...

Santos shpall listën e lojtarëve të Portugalisë, bie në sy detaji...

Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor. Kampionët në fuqi të Europës...

Robinho rikthehet te Santos, por paga që do të përfitojë është...

E kemi parë të veshi fanellat më të mëdha të futbollit botëror, Real Madrid, Milan apo Manchester City duke qenë një prej futbollistëve më...

Mungoi ndaj Kroacisë, Santos tregon gjendjen e Cristiano Ronaldos

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, foli për gjendjen fizike të Cristiano Ronaldos pas fitores 4-1 ndaj Kroacisë në ndeshjen e parë të Ligës së...

Paketa Antishpifje/ Eurodeputetët: Vendimi i sotëm i Parlamentit, i duhuri! Liria...

Grupimi i socialistëve dhe demokratëve në Parlamentin evropian reagon për paketën antishpifje në Shqipëri, duke theksuar se ligji duket të ekzaminohet fillimisht nga Komisioni...

Portugalia, Santos: Ronaldo do të luajë

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santo, ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo do të luajë ndeshjen e sotme që Portugalia luan ndaj Lituanisë. Ronaldo ka qenë në...