E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Sancho

Etiketim: sancho

Man.United në sulm “frontal” për Sancho-n, zbulohet oferta e fundit e...

“Djajtë e Kuq” do të vendosin në tryezë ofertën finale prej 90 milionë paund, për ta marrë ose hequr dorë nga anësori i talentuar...

Manchester United kërkon të rikthejë lavdinë e humbur, “Djajtë” bëjnë super...

Prej 4 vitesh tashmë, Federico Chiesa është padyshim një nga lojtarët më premtues të futbollit italian. Në fakt, ai është kthyer të jetë një nga...

Manchester United pranë Sancho-s, Dortmund përfiton shifrën rekord

Jadon Sancho dhe Manchester United janë gjithmonë e më pranë firmës. Ylli i Borussia Dortmund është gati të veshë fanellën e “Djajve të Kuq”...

Man.United i vendosur për Jadon Sancho-n, “Djajtë” i paraqesin Dortmundit ofertën...

E ardhmja e Jadon Sanchos pritet të jetë në qytetin e Manchesterit aty ku United po bën gjithcka për ta pasur anglezin në skuadër. Skuadra...

Chelsea-Man.Utd, garë e ashpër për supertalentin e Dortmundit

Chelsea dhe Manchester United janë në kërkim të shërbimeve të futbollistit të Borussia së Dortmundit, Jadon Sancho. Anësori 19-vjeçar anglez, pas rezultateve të shkëlqyera që...
WhatsApp DENONCO