E entje, Dhjetor 12, 2019
Etiketimet Rrefime

Etiketim: rrefime

“Ky ishte fundi im”, rrëfimet e 4 nënave shqiptare …

Katër nëna shqiptare në Gjermani që kanë sfiduar kompromisin martesor dhe i rrisin fëmijët vetë e pa hequr dorë nga profesioni, ndajnë me DW-në...

VIDEO/ Basha vizitë në kampin e Tepelenës, i mbijetuari i diktaturës...

Kreu demokrat Lulzim Basha, gjatë turit në jug të vendit, ka zhvilluar një vizitë në kampin e internimit në Tepelenë. Basha u njoh me...
WhatsApp DENONCO