E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Romeo Veshaj

Etiketim: Romeo Veshaj

Balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon në momente private në...

Lidhja e Jonida Maliqit me aktorin e humorit Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti po shfaqet gjithnjë e më shumë së bashku...

Romeo flet për herë të parë për marrëdhënien me Jonida Maliqin

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka folur për herë të parë për lidhjen e shumë komentuar me këngëtaren Jonida Maliqin gjatë intervistës me Dojna...

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi bëjnë ‘namin’ me kërcimin e tyre...

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë janë kthyer në çiftin më të pëlqyer të publikut dhe  po bëjnë namin me kërcimet e tyre këto...

Dalin pamjet nga festa private e VIP-ave buzë detit në Durrës,...

Gazetari Eraldo Rexho realizoi një festë buzë detit për ditëlindje, ku mblodhi miq të shumtë e personazhe VIP që festuan në ditën e tij...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj publikojnë videon e parë duke kërcyer...

Rrjetit social më të përdorur së fundmi në mbarë botën, TikTok, iu bashkuan edhe dy personazhet e njohur shqiptarë, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj. Jonida...

Jonida Maliqi flet për martesën pas ribashkimit me Romeo Veshaj

Jonida dhe Romeo vetëm pak kohë pas ndarjes që bëri bujë në janar, së fundmi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit. Jonida ishte e ftuar...

Jonida Maliqi e zhgënjyer pak kohë pas rikthimit me Romeo Veshaj...

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj, pak javë më parë u shfaqën  së bashku, duke treguar dhe rikthimin e tyre si...

Rikthehen bashkë pas ndarjes së bujshme? Jonida Maliqi rrëfen si rrallëherë...

Prej disa kohësh përflitet se aktori i humorit Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë rikthyer së bashku pas ndarjes së bujshme pak muaj...

Janë rikthyer bashkë? Visjan Ukcenaj nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon me...

Ndarja e çiftit të njohur të showbiz-it, Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt, pak kohë më parë bëri bujë të madhe në media. Çdo gjë u...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po kalojnë karantinën së bashku? Detajet...

Ndarja e çiftit të njohur të showbiz-it, Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt bëri bujë pak kohë më parë. Dyshja u ndanë menjëherë pas publikimit...

“Vetëm një femër më ka refuzuar në jetën time”, Jonida Maliqi...

Aktori i humorit Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi kanë qenë kryefjala e mediave kohëve të fundit. Ata i dhanë fund lidhjes së tyre...

Romeo Veshaj dhe Samanta Karavella janë bashkë?

Aktori i humorit Romeo Veshaj kohëve të fundit po shfaq shumë afrimitet me këngëtaren Samanta Karavello. E gjitha kjo nisi teksa ai dëgjonte këngët...

“Martohu, plagose ose vrite”/ Jonida Maliqi vendoset në siklet, i nxjerrin...

Këngëtarja Jonida Maliqi e ftuar në emisionin “Klanifornia” është vënë përballë një zgjedhjeje të vështirë. Gjatë rubrikës "Martohu, plagos, vritt" është shfaqur në ekran fotoja...
WhatsApp DENONCO