E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Rindertimi i shtepise

Etiketim: rindertimi i shtepise

Ardit Gjebrea mban fjalën e dhënë! Fillon puna për ndërtimin e...

Ardit Gjebrea është një nga ata personazhe publik që ka dalë në mbështetje të personave të prekur nga tërmeti duke i ndihmuar ata me...

Rita Ora mban premtimin! Familja Sala akomodohet në shtëpinë e re

Tërmeti i 26 nëntorit shkakoi një tragjedi të madhe në Shqipëri. Ai la pas shumë viktima, qindra të palgosur e me mijëra njerëz të...

Bebe Rexha zbulon shifrën e mbledhur për të prekurit nga tërmeti...

Bebe Rexha është prekur shumë nga situata në të cilën ndodhet Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm  që na goditi mëngjeshin e 26 nëntorit. Tërmeti...

“Kompleksi Thumana”, Pacolli zbulon projektin për pallatet që u shembën nga...

Tërmeti i 26 Nëntorit që goditi Shqipërinë përveçse ja pas shumë viktima e qindra të tjerë të plagosur, fatkeqësisht la edhe shumë shqiptarë në...

Morena Taraku i ndërton shtëpi të re familjes nga Durrësi/ Kryefamiljari...

Morena Taraku u ka qëndruar në krah hap pas hapi të prekurve nga tërmeti dhe i ka ndihmuar ata në shumë aspekte duke filluar...

“E lodhur por me zemrën plot”/ Ndihmoi dy familjet nga Bubqi,...

Bebe Rexha para dy ditësh erdhi në Shqipëri për të parë nga afër situatën në të cilën ndodhet vendi jonë pas tërmetit të 26...

Dhuroi 100 mijë euro/ Tashmë merr përsipër të ndërtojë edhe shtëpinë...

Tërmeti i 26 nëntorit ka tronditur të gjithë shqiptarët kudo ndodhen ata. Shumë njerëz kanë mbetur në qiell të hapur për shkak të tërmetit....

Pas Rita Orës, edhe Ermal Meta vendos të rindërtojë shtëpinë e...

Këngëtari shqiptar me famë botërore është sensibilizuar me familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Këngëtari Ermal Meta i është përgjigjur thirrjes së...
WhatsApp DENONCO