E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Rakacolli

Etiketim: Rakacolli

Rakacolli: Testimet po bëhen aq sa duhen, situata nën kontroll

Mira Rakacolli, zv.ministre e Shëndetësisë, u shpreh mbrëmjen e sotme në emisionin "Tempora" se izolimi mbetet mënyra më e rëndësishme në rastet e pandemive. Rakacolli...

Covid-19, Rakacolli: Pishinat nuk lejohen, kujdes

Mira Rakacolli, zv.ministre e Shëndetësisë dhe anëtare e Komitetit Teknik kundër Covid-19 tha mbrëmjen e sotme se në këtë fazë që është pandemia nuk...

COVID/ Rakacolli: Shifrat e deritanishme-të kontrollueshme, por nëse vazhdohet me këtë...

Vdekja e mjekut të QSUT, Arjan Pushi shënon edhe rastin e parë të fatalitetit në radhët e bluzave të bardha në vendin tonë që...

Rakacolli: E prisnim rritjen e shifrave, 50% e tyre asimptomatik

Zv.ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli ka deklaruar në emisionin “Provokacija” se rritja e shifrave pas hapjes ishte e pritshme, ndaj kjo ishte arsyeja pse...

Shtimi i rasteve me Covid-19/ Rakacolli: Ja pse QSUT u kthye...

Në studion e emisionit “Top Talk” drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte e ftuar kryetarja e Komitetit Anti-Covid Mira Rakacolli. Gjatë fjalës së saj Rakacolli...

Komiteti Teknik/ Vargu: Bino s´është epidemiologe. Rakacolli, motra e shokut të...

Mjeku Petrit Vargu ka folur për situatën e korónavirusit në Shqipëri, duke thënë se ka shumë pikëpyetje sa i përket hapjes së lokaleve dhe...

Rakacolli flet për validime testesh/ Erion Dasho: S’kemi kapacitete për këtë...

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, tha mbrëmjen e sotme në Abcnews, se janë disa të burgosur të prekur nga koronavirusi, që janë në monitorim,...

Zv.ministrja e Ramës vijon me panikun: Kurba mund të ngrihet, do...

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi mbrëmjen e sotme se nëse nuk respektohen masat e vendosura nga autoritetet, ka rrezik që kurba e...

U kthyen në vatër koronavirusi, Rakacolli: Krujën dhe Kurbinin i kemi...

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, e ftuar në emisionin “Opinion”, është shprehur se dy vatrat me koronavirus në Krujë dhe në Kurbin janë nën...

Nga testet seriologjike te i burgosuri me Covid-19/ Rakacolli jep detajet

Zv. Ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, njoftoi sot se numri i rasteve të infeksionit është rritur në 634, ndërsa numri i viktimave ka shkuar...

Rastet e reja me Covid 19/ Rakacolli: Virusi të prek kudo,...

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, në një lidhje live me ‘Report Tv’ ka folur lidhur me rastet e reja me koronavirus të zbuluara ditën...

Lehtësimi i masave, Rakacolli: Do jetë me pikatore, ja kur nisin

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, në një lidhje me Skype për emisionin ‘Rexpolitix’, ne ReportTV tha se tendenca e shifrave në vendin tonë...

Covid 19 në Shqipëri, ja si shpërndahen 377 rastet/ Qytetet më...

Zv.ministrja e Shëndetvsisë, Mira Rakacolli, bëri publike sot rastet e reja të zbuluara me Covid-19 në Shqipëri, ndërsa numri total i pacientëve është 377. Rakacolli...
WhatsApp DENONCO