E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Qytetare

Etiketim: qytetare

Nga Tirana në Vlorë apo Kashar, si po zhvendosen vendbanimet e...

Emisioni investigativ “BOOM” në Rtv Ora denoncoi mbrëmjen e kësaj të enjteje skandalin që po ndodh në vend pikërisht në kohën që partitë...

“Pallati u deklarua i pabanueshëm…“, qytetarja në Lezhë: Vetëm të shkoj...

Tërmeti i 26 nëntorit la me mijëra objekte të pabanueshme në qytetin e Lezhës. Një ndër to ishte dhe banesa e qytetares Drane Fane....

1500 qytetarë s’kanë marrë pagën e luftës, Tatimet: Afati deri më...

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj, bën me dije se janë 1500 persona që nuk kanë mundur ende ta përfitojnë pagën e luftës....

Mjeku i njohur apel qytetarëve: Zgjohuni, nuk e meritojmë aspak këtë...

Mjeku i njohur, Tritan Kalo, ka reaguar sot në rrjetet sociale lidhur me situatën politike në vend. Kalo i drejtohet me një mesazh qytetarëve...

EMRAT/ Tatimet thirrje qytetarëve që s’kanë marrë pagën e luftës: Saktësoni...

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i bën thirrje të gjithë qytetarëve që nuk kanë përfituar pagën e luftës (paketa financiare 1), të bëjnë saktësimin...

Aeroporti i Rinasit konfirmon 32 fluturime/ Apeli drejtuar udhëtarëve: Maskat të...

Aeroporti Nënë Tereza ka njoftuar 32 fluturimet e konfirmuara për ditën e sotme. Me anë të një njoftimi ajo i bën apel qytetarëve të respektojnë...

Manastirliu mesazh qytetarëve: Respektoni rregullat, përdorni maskat

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në një mesazh drejtuar qytetarëve tha se ka filluar përgatitja për të përballuar situatën e vjeshtë-dimrit...

Qytetarëve të Shqipërisë nuk do t´i kërkohet testi Covid-19 për të...

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj, ka konfirmuar sot se qytetarëve të Shqipërisë nuk do t’u kërkohet testi për COVID-19 kur të hyjnë...

Rama me maskë, ja apeli që i drejton qytetarëve

Kryeministri Edi Rama i është drejtuar me një apel qytetarëve që të mbajnë maskat në ambientet e mbyllura dhe kudo ku nuk ruhet dot...

Norvegjia nuk pranon të hapë kufijtë, qytetarët nisin shenjat e “rebelimit”

“Unë nuk mendoj se do ta shoh më të gjallë,” thotë Bettina Wintermark me ankth për nënën e saj që po vdes në Francë. Vendi...

Rimbursimi i gjobave greke/ Ndryshon buxheti, ja ku mund të aplikoni

Qytetarët që janë gjobitur pasi kanë kaluar afatet e qëndrimit jashtë vendit do të kenë mundësi të rimbursohen, përmes aplikimit pranë Drejtorisë së Përgjithshme...

Budina: S’jemi për parti të re, qytetarët po ngrenë rezistencën

'Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit’ stacionin e radhës për firmosjen e peticionit e ka ndalur në Lushnje. Peticioni në fjalë është për të ndërtuar...

Video/ Basha: Qeveria nuk do t’ia dijë për mbi 120 mijë...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një video të postur në rrjete sociale, ka shprehur kritika ndaj qeverisë për mënyrën e menaxhimit të...
WhatsApp DENONCO