E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Poirier

Etiketim: Poirier

Foto/ Poirier e “shkatërroi” në oktagon, McGregor bëhet meme në rrjetet...

Mëngjesin e sotëm në Abu Dhabi, Dustin Poirier shkatërroi McGregor, duke e mundur me KO që në raundin e dytë të ndeshjes. Irlandezi iu...

Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja McGregor-Poirier, ja shuma që...

Conor McGregor dhe Dustin Poirier do të përballen rreth orës 04:00 me orën tonë në UFC 257. Irlandezi dhe amerikani do të luftojnë për garën...

Superndeshja McGregor-Poirier, zbulohen përfitimet e dy luftëtarëve

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë...

Video/ “Është luftëtar i shkëlqyeshëm por e rrëzoj për 60 sekonda”,...

Conor McGregor nis të dhurojë që tani “show” përmes deklaratave. Luftëtari irlandez do të ndeshet me Dustin Poirier në sfidën kryesore të UFC 257...
WhatsApp DENONCO