E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Nisma

Etiketim: nisma

VV, AAK e Nisma nuk zëvendësojnë kandidatët për zgjedhjet e 14...

Përfundimisht, Albin Kurti, kryetar i Vetëvendosjes, vetëm në mendjet e votuesve të tij do të jetë i pari në listën e kandidatëve të kësaj...

Hajdari kandidate me “Nismën”, ja qarku që do të garojë

Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar se ajo do jetë kandidate dhe kryesuese e listës së ‘Nismës’ në Qarkun e Elbasanit. Hajdari tha se strukturat e...

Basha i bashkohet nismës në rrjetet sociale: Liria ka emër, UÇK

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i është bashkuar një nisme në rrjetet sociale të shqiptarëve të Kosovës në solidaritet me ish- përfaqësuesit e lartë...

Hajdari: Me ‘Nismën’ kam pasur një bashkëpunim, mbetet projekt politik

Deputetja Rudina Hajdari sqaroi në emisionin ‘A-Show’ në Syri TV përfshirjen e saj në Nismën Thurje, ku ktheu pergjigje edhe per lajmet e publikuara...

Pedagogu Prifti: Në këtë vend vjen erë, Tirana një kapsllëk i...

Pedagogu Rezart Prifti ka qenë i ftuar në studion e lajmeve të Fax News, ku komentoi angazhimin e tij politik pranë Nismës, dhe deputetes...

Raporti/ 78 % e shqiptarëve nuk besojnë te nismat e Ramës...

Vrojtimi mbi nivelin e korrupsionin, “Sistemi i Monitorimit të Korrupsionit”, për 6 vendet e Ballkanin Perëndimor, i kryer nga qendra e Evropës Juglindore për...

Korporata e Investimeve dhe “Illyrian Guard, nisma anti-kushtetuese/ Avokati i njohur:...

Avokati i njohur Ledio Braho i cilësoi si nisma anti-kushtetuese dhe anti-ligjore nismat e qeverisë për krijimin e Korporatës së Investimeve dhe policisë private,...
WhatsApp DENONCO