E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Martini

Etiketim: Martini

Kolegji hap hetim për dy denoncime ndaj Anton Martinit

Kolegji i Posaçëm i Apelimit njoftoi se do të kërkonte materiale shtesë mbi dy denoncime ndaj prokurorit Anton Martini. Ndërkohë në seancë prokurori i...

Martini: Arbitrit i doli loja nga kontrolli

Edi Martini, trajneri i Teutës, analizoi paraqitjen e skuadrës së tij dhe rezultatin në ndeshjen me Bylisin. Tekniku shkodran, foli në një lidhje direkte...

Takimi ndaj Tiranës, Martini optimist: Teuta nuk ka frikë askënd, luftojmë...

Teuta pret Tiranën në shtëpi nesër në orën 16.45, në takimin e vlefshëm për javën e 11-të të Kategorisë Superiore. Në konferencën e zakonshme për...

Martini: Teuta tregoi karakter të fortë, tani koha të futemi në...

Teuta rikthehet në finalen e Kupës së Shqipërisë, pasi sonte mundu Kukësin dhe do të diskutojë trofeun kundër Tiranës. Edi Martini, trajneri shkodran i durrsakëve,...
WhatsApp DENONCO