E shtunë, Korrik 24, 2021
Etiketimet Mariah Carey

Etiketim: Mariah Carey

Mariah Carey tregon tmerrin që përjetoi nga e motra: Më hodhi...

Libri me kujtimet e Mariah Carey-t mesa duket e ka shqetësuar motrën e saj aq sa vendosi ta hidhte në gjyq për 1.25 milionë...

E poshtëroi publikisht, Mariah Carey paditet nga e motra për 1.25...

Motra e madhe e Mariah Carey ka ngritur një proces gjyqësor ndaj këngëtares pasi sipas saj ajo e ka poshtëruar atë publikisht. Bëhet fjalë për...

Zbulohet shuma marramendëse që ka fituar Mariah Carey me këngën “All...

Krishtlindjet nuk mund të kalojnë pa dëgjuar zërin e Mariah Carey-t kudo që shkojmë. “All I Want for Christmas Is You” është një ndër...

Këngëtarja e famshme shokon me deklaratën për ish-partnerin: Nuk kemi bërë...

Këngëtarja e famshme Mariah Carey ka vendosur të tregojë gjithçka për lidhjet e saj të shkuara para publikimit të autobiografisë. Ajo ka rrëfyer se...

Mariah Carey rrëfen jetën me ish-bashkëshortin 20 vite më të madh:...

Mariah Carey çdo ditë po zbulon detaje të reja mbi temat që ka trajtuar në autobiografinë e saj “The Meaning of Mariah Carey”, që...

Këngëtarja e njohur bën rrëfimin tronditës: Motra më drogoi dhe tentoi...

Këngëtarja e njohur Mariah Carey bëri një rrëfim të sinqertë rreth traumave që ka kaluar gjatë fëmijërisë. Këngëtarja tha se motra e saj tentoi...

Mariah Carey flirtonte me Derek Jeter gjatë kohës kur ishte e...

Mariah Carey ka folur për jetën e saj personale si kurrë më parë. Këngëtarja në librin që pritet të publikohet në shtator “The Meaning...

Këngëtarja shqiptare u bë xheloze që i dashuri i saj takoi...

Këngëtarja shqiptare Ilira u bë xheloze kur i dashuri i saj takoi këngëtaren e famshme botërore Mariah Carey. Gjithë të tjerët do të gëzoheshin...

Nuk do e besoni! Vip-at që nuk kanë bërë se*s deri...

Është një numër i madh i të famshmëve, që kanë folur hapur për vendimin e tyre që të presin deri në martesë që të...
WhatsApp DENONCO