E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Kushtetuesja/ Propozimi i Manjanit: Jo anëtarë nën 60 vjeç, gjykimi është…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet ka sugjeruar që për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese të vendoset si kriter përvoja jetësore. Manjani...

“Kush iku shpëtoi, e dhimbshme”/ Manjani: Varfëruan popullsinë, sundojnë të qetë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një postim në rrjet shkruan se politika sunon e qetë, kur popullsia varfërohet dhe i mohohet liria për...

“Eksperimenti në Shqipëri me Veeting-un”/ Manjani i përgjigjet Vasilit: Shteti u...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, në një postim në rrjetet sociale, shkruan se në Shqipëri u bë një eksperiment me Veeting-un, pasi politikanët për...

Kryebashkiaku duke pirë kokainë, Manjani: Film i stërparë, qeveria hesht deri...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani iu është bashkuar reagimeve pas videos që u publikua dje në media, ku shihej një person teksa pinte kokainë...

Po Palmeri ku ka humbur? Ish-ministri i Ramës: Desha t’a dëgjoj...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet duket se ka ironizuar qëndrimet e mbajtura nga zv.ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Metthew...

“SPAK s’mund të mbingarkohet me çështje banale”/ Manjani: Na i thanë...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka mbështetur propozimin e Kreut të KLP-së, Gent Ibrahimi, për ndryshimin e ligjit për SPAK. Manjani shkruan në rrjet se...

“Kisha mundësi të luaja e bëja qejf me Ramën”/ Manjani: Mandatet...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar ndaj atyre që thonë se kush flet për ndryshim sistemi bën lojën e Edi Ramës. Në një postim...

“Duke dënuar opozitën, i rritet jeta pushtetit”/ Manjani: Për çdo pisllik...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një komenti në rrjetet sociale, shprehet se pavarësisht se ka shumë vend për kritikë ndaj opozitës zyrtare, ajo...

“Rama ka vënë shishen për të takuar Putin…”/ Manjani: Shijoni përgjimet...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar lidhur me artikullin e botuar nga Bild mbi lobimin rus të Partisë Demokratike, shkrim i cili më...

Rekord në numrin e të burgosurve/ Ironia e Manjanit: Po përmirësojmë...

Shqipëria mban rekordin në Ballkanin Perëndimor dhe renditet ndër vendet me numrin më të lartë për sa i përket individëve të dënuar për veprat...

“Aksidentet, zgjidhja nuk vjen nga testi i idiotit…”/ Manjani: Duhet përmbysje…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me shifrat e frikshme të aksidenteve rrugore, por edhe me masat që propozoi ministri i Brendshëm...

A do ketë zgjedhje të parakohshme? / Ish-ministri: Askush nuk e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një komenti të gjatë në rrjetet sociale, shkruan se përgjigjen nëse do të ketë zgjedhje të parakohshme në...

Manjani përplaset me Metën/ “E keqja e vendit është në Qeveri,...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, dhe Presidenti Ilir Meta, janë përfshirë në një debat në distancë, pas një deklarate të Manjanit se Kreu i...
WhatsApp DENONCO