E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Shkarkimi i Metës apo shpërndarja e Parlamentit? / Manjani: Hapa ekstremë,...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet shkruan se si kërcënimi i Edi Ramës se do të shkarkojë Ilir Metën si...

Ligji Special kundër KÇK, Manjani: Propagandë e Ramës, s’ka punë kryeministri...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24” tha se Ligji Special kundër KÇK i duket krejtësisht propagandë. Manjani...

Republika e bosit

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si Republikë Kushtetetuese. Kushtetuta, ligji themelor suprem që garanton...

Edi Rama e ka vendin në histori/ Manjani: Do mbahesh mend...

Kryeministri Edi Rama mori pjesë dje në takimin e Ohrit, bashkë me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç dhe homologun maqedonas, Zoran zaev, ku u diskutua...

Harxhohet kohë me mini-shengenin, na mbuloi maxi-m*ti/ Ironia e ish-ministrit të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar nismën për “mini-Shengenin Ballkanik”, ku sot në Ohër u mbajt takimi i dytë mes Kryeministrit Edi Rama,...

Propoganda e Lleshit me Alvinin, si miza që rri te b*tha...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me foton e bërë publike sot ku shfaqej ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, me 11-vjeçarin, Alvin...

Atentati ndaj prokurorit çorbë e shëmtuar/ Manjani: U qëllua nga të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, e cilëson një çorbë të shëmtuar atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe dy personave të tjerë që ndodheshin në...

Lojrat kineze të Ramës me SHBA/ Manjani: Çështja është te siguria...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar lidhur me liçencën 5G në Shqipëri. Manjani shkruan se sigurisht që betejën tregtare Amerika me Kinën nuk e...

Protestoni edhe kundër Lulit, por mos u ankoni…/ Manjani i përvishet...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ndaj atyre që i quan "dashnorë" të protestave. Manjani shkruan se në...

Reforma Zgjedhore/ Manjani propozon sistemin proporcional kombëtar: E vetmja rrugë që...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka propozuar një sistem zgjedhor proporcional të thjeshtë kombëtar. Me një postim në rrjet Manjani shkruan se kjo është...

Macron na tha të vërtetën, jo si burokratët e Brukselit/ Manjani:...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet shkruan se Presidenti francez Emmanuel Macron tha të vërtetën, atë të vërtetë që Romana,...

Ish-ministri i Ramës thumbon Soreca/ Si ka mundësi që nuk e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjet ka thumbuar Ambasadorin e BE-së në Tiranë, Luigi Soreca dhe shefat e tij në...

Hapja e negociatave/ Ish-ministri ironizon Ramën: A na u hapën vjet,...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar pas rekomandimit për hapjen e negociatave për Shqipërinë, ndërsa vendimi pritet të merret fillimisht nga Këshilli Europian...
WhatsApp DENONCO