E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Ligën e Kombeve

Etiketim: Ligën e Kombeve

Spektakël dhe gola në Ligën e Kombeve, ja rezultatet e mbrëmjes...

Mbrëmjen e sotme është luajtur raundi i katërt i ndeshjeve të grupeve në Ligën e Kombeve. Liga A ka dhuruar spektakël teksa janë përballur disa...

Video/ Nuk do ta besoni, shikoni çfarë autogoli shënohet në Ligën...

Estonia po luan ndaj Maqedonisë së Veriut në ndeshjen e vlefshme të Nations League në Ligën C, ku është edhe Shqipëria dhe Kosova. Teksa ndeshja...
WhatsApp DENONCO