E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Lefter Zhidru

Etiketim: lefter Zhidru

U ekzekutua nga RENEA në Elbasan, përcillet për në banesën e...

Është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit Lefter Zhidru, 71-vjeçari që terrorizoi një lagje të tërë në Elbasan dhe u ekzekutua...

FOTO/ Lefter Zhidru i shtrirë pranë kallashnikovit pas ekzekutimit nga RENEA

Lefter Zhidru ka terrorizuar ditën e sotme për rreth 5 orë lagjen “11 Nëntori” në Elbasan pasi qëlloi fillimisht ndaj forcave të policisë dhe...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit/ Gazetari: Gjatë negociatave, Zhidru shante qeverinë

Gazetari Spartak Koka, në një lidhje live për ‘Opinion’ deklaroi se 71-vjeçari Lefter Zhidru ka qenë agresiv në kushtet për t’u dorëzuar. Më tej, gazetari...

“Ti më tradhton”! Zbardhet dëshmia e gruas, si nisi sherri me...

Zbardhet dëshmia e gruas së 71-vjeçarit, Lefter Zhidru i cili u ekzekutua nga forcat RENEA pas një rezistence pas më shumë se 5 orësh...

Ekzekutimi i 71-vjecarit në Elbasan/ Policia publikon detajet: Qëlloi mbi policinë...

Pas 5 orë negociatash, fillimisht nga Policia e Elbasanit dhe më pas nga grupi negociator i Renas dhe i grupeve taktike të Reneas me...

Operacioni i RENEA-s në Elbasan, efektivët përdorën edhe gaz lotsjellës në...

RENEA ka përdorur thuajse gjithë mënyrat e mundshme për të neutralizuar Lefter Zhidrun por në fund efektivët nuk patën tjetër mundësi, veçse ekzekutimit me...
WhatsApp DENONCO