E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Krnike boldnews host domain

Etiketim: krnike boldnews host domain

Aksidenti me vdekje në Fushë-Krujë, arrestohet 29-vjeçari! Emri (Foto)

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Krujës, pasi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues...

‘Zhduken’ 5 minorenë shqiptarë në Angli, policia nis kërkimet! Emrat (Foto)

Bëhet fjalë për disa djem të moshës 15 deri 17 vjeç të cilët pasi kanë mbërritur në Angli të pa shoqëruar nga prindërit dhe...

I vodhi 500 mijë euro kryebashkiakut, jepet dënimi për të riun...

Një shqiptar është dënuar nga drejtësia greke për vjedhjen e rreth 550 mijë eurove ndaj kryetarit të bashkisë së Zakynthos Nikitas Aretakis. Pas një procesi...

Vrasja e Klodian Rashës/ Rikthehet në detyrë kolegu i Nevaldo Hajdarajt

Dy javë pasi ka qëndruar i pezulluar, efektivi i Shqiponjave,  i cili ishte në shërbim  sëbashku me Nevaldo Hajdarajn, ditën kur u vra Klodian...

E rëndë/ Shqiptari qëllohet me pistoletë në mes të rrugës në...

Një 32 -vjeçar shqiptar i ka shpëtuar atentatit mbrëmjen e djeshme në Selanik, pasi  jeta e tij ishte në rrezik kur një 41-vjeçar e...

‘Më gjeni djalin’/ Apeli drithërues i babait nga Dibra për të...

Një djalë vetëm 18 vjeç rezulton i zhdukur mistershëm prej afro 100 ditësh dhe familja bën thirrje dëshpëruese për gjetjen e tij. Ndaj Sabit Pali,...

Grabisnin minoritarët grekë, arrestohen dy persona! Emrat

44- vjeçari Mentor Bejko nga fshatin Gjashtë i Sarandës dhe Flamur Kalemi i njohur dhe me emrin ”Eno” nga Tepelena kanë rënë në pranga...

Detaje të reja/ Ekzekutimi tek ‘Komuna e Parisit’! Si arritën hetuesit...

Pista kryesore në të cilën po hetohet për identifikimin e autorëve të vrasjes se Hekuran Billës është ajo e hakmarrjes. Krimi i kryer prej tij...
WhatsApp DENONCO