E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Koronavirusi maqedoni boldnews host domain

Etiketim: koronavirusi maqedoni boldnews host domain

Koronavirusi në M.Veriut/ 18 v*ktima dhe 525 raste të reja në...

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 525 raste të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Ndërsa ISHP, njofton se humben jetë gjatë këtyre...

Koronavirusi në M.Veriut/ 30 v*ktima dhe 577 të infektuar në 24...

Vazhdojnë të mbeten të larta shifrat e viktimave nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut ndërsa rastet e reja kanë filluar të stabilizohen prej 3...

Koronavirusi në M.Veriut/ 702 raste të reja dhe 24 v*ktima në...

Ministria e Shendetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë  në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 702 raste pozitive me Covid-19. Po ashtu në...

Koronavirusi në M.Veriut/ 32 v*ktima dhe 299 raste të reja në...

Maqedonia e Veriut ka regjistruar një rënie të ndjeshme të infektimeve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit. Autoritetet e shëndetësisë bëjnë me...

Koronavirusi në M.Veriut/ Një viktimë dhe 17 raste të reja në...

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit një person ka vdekur si pasojë e...

Covid 19/ 7 viktima dhe 383 te infektuar në 24 orët...

Në 24 orët e fundit janë shënuar 7 viktima dhe 383 raste të reja me COVID 19. Nga 1648 testet e kryera, vetëm në...
WhatsApp DENONCO