E dielë, Dhjetor 6, 2020
Etiketimet Kolë Hysenaj

Etiketim: Kolë Hysenaj

U kallëzua për korrupsion, SPAK refuzon të hetojë prokurorin Kolë Hysenaj....

Nga Boldnews.al Prokuroria Speciale, SPAK, ka refuzuar të zhvillojë hetimet për një kallëzim penal për korrupsion ndaj prokurorit të Tiranës, Kolë Hysenaj, duke ia kaluar...

Vetingu/ Kolë Hysenaj nuk rrezikon vetëm shkarkimin. KPK zbulon probleme penale

Nga BoldNews.al Prokurori Kolë Hysenaj u përball me një prej raporteve më të errëta, të prezantuara deri më tani nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit...

Nga aksidenti me vdekje, te problemet me pasurinë dhe raporti i...

KPK i kaloi barrën e provës prokurorit të Tiranës për një sërë problemesh në deklarimin e pasurive - përfshirë mosdeklarimin të kursimeve, të gjendjes...

Rreth 18 mln lekë të pajustifikuara/ “Flamujt e kuq” në pasurinë...

Prokurori i Prokurorisë së Tiranës, Kolë Hysenaj do të përballet të premten më 18 shtator me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që...

Prokuroria kërkon 9 vjet burg për “nderin” e trafikantit Agron (Geron)...

Nga Boldnews.al Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin e 4 personave, të konsideruar përgjegjës për cënimin e nderit të trafikantit të narkotikëve, Agron (Geron) Xhafaj, vëllai...
WhatsApp DENONCO