E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Klubi

Etiketim: klubi

Probleme te Barcelona, klubi u kërkon lojtarëve shkurtimin e pagave me...

Barcelona po konsideron një shkurtim prej 70% të pagave të të gjithëve futbollistëve të saj. Sipas mediave të ndryshme ndërkombëtare, kjo gjë do të...

Klubi i La ligës konfirmon 15 raste me coronavirus

Numrat e personave të prekur nga koronavirusi në botën e sportit vijojnë të rriten. Mbrëmjen e djeshme Alaves ka njoftuar se 15 raste pozitive...

Situata prej coronavirusit, klubi i Partizanit publikon mesazhin sensibilizues

Ashtu si në shumë vende të botës edhe në Shqipëri, për shkak të coronavirusit, shumë aktivitete të cilat pak ditë më parë i konsideronim...

Selman Stërmasi, apo Ahmet Zogu dhe Teki Selenica?

Nga Helidon Tahiraj Do jetë një program televiziv se kush e spiunonte Selman Stërmasi. (E çuditshme! E spiunonin dhe në burg nuk e futen! Si puna...

Posti i trajnerit, klubi i Kukësit jep njoftimin e radhës

Kukësi regjistroi ditën e djeshme një barazim zhgënjyes kundër Teutës teksa kryesonin deri në momentet e fundit. Ndërsa pas ndeshjes klubi verilindor bëri të...

Sjellja e shëmtuar e tifozëve, klubi i Tiranës dënon ashpër ngjarjen

Klubi i Tiranës ka reaguar mbi aktet vandale të disa individëve mes tifozëve bardheblu që kanë dëmtuar dje një numër të madh stolash në...

Klubi kosovar rivalizon Kukësin për Jashanicën

Bajram Jashanica me shumë mundësi do të largohet nga Skënderbeu, edhe pse prej dy vitesh nuk luan për shkak të pezullimit që UEFA i...

Zyrtare/ Arsenal shkarkon Unai Emery

Në minutat e fundit klubi i Arsenalit, ka shpërndarë një deklaratë në rrjetet sociale ku bën të ditur shkarkimin e trajnerit Unai Emery. Në deklaratë,...

Tërmeti, klubi i Tiranës i përgjigjet thirrjes për ndihmë

Shqipëria po mëson pasojat e plota të tërmetit të ndodhur mëngjesin e djeshëm, ku la pasoja të mëdha në dëme materiale dhe çka është...
WhatsApp DENONCO