E hënë, Janar 24, 2022
Etiketimet Klodian Çalamani

Etiketim: Klodian Çalamani

Foto/ Vra*ja e 8 vjeçarit në Fier, prindërit ‘përqafojnë‘ me mall...

Një dhuratë simbolike është dhuruar për prindërit e 8-vjeçarit Mateo Vasiu, i cili u vra nga fqinji i tij Klodian Çalamani, pasditen e 16...

Drejtori i Policisë: Klodian Çalamani u kontrollua nga policia 5 ditë...

Pesë ditë përpara se të ndodhte ngjarja e rëndë e vrasjes dhe groposjes së fëmijës 8-vjeçar në fshatin Grecalli të Fierit, 38-vjeçari Klodian Çalamani...

Ngjarja në Fier/ Nano për Çalamanin: Ka pasur të dhëna se...

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano foli për Klodian Çalamanin këtë të Mërkurë, në komisionin parlamentar të sigurisë.  Nano tha se pas lirimit...

Dëshmia e motrës së Klodian Çalamanit: Si më kërcënoi që t’i...

Zbardhet dëshmia e Elsa Çalamanit, motrës së Klodian Çalamanit për ngjarjen e 9 Majit 2006, kur një vajze 16-vjeçare iu hoq liria për disa...

Djegia e shtëpisë së Klodian Çalamanit/ Halla e Mateos: Nuk e...

Halla e 8-vjeçarit Mateo Vasiu ka folur sot për emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Ajo tha se janë përballur me komente dhe...

Digjet shtëpia e Klodian Çalamanit

Shtëpia e Klodian Çalamanit, i cili vrau dhe më pas groposi 8-vjeçarin Mateo Vasia në Greçalli të Fierit, është përfshirë nga flakët. Dyshimet paraprake janë...

Familjarët dyshojnë se në vrasjen e 8-vjeçarit ka bashkëpunuar një grua,...

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 8-vjeçarit Mateo në Fier, nga fqinji i tij, Klodian Çalamani. Nëna e djalit dhe dy të...

Tezja e 8-vjeçarit: Një person i dytë i përfshirë në vrasjen...

Tezja e 8-vjeçarit të vrarë në mënyrë makabre nga 38-vjeçari Klodian Çalamani, në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’, kërkoi që të vendoset drejtësi. E prekur...

Zbardhet vlerësimi paraprak për Çalamanin: S’ka probleme të shëndetit mendor, flet...

Zbardhet vlerësimi paraprak i gjendjes shëndetësore të Klodian Çalamanit. Mësohet se 38 vjeçari që vrau djalin e fqinjit vetëm 8 vjeç "nuk ka probleme të...

Ngjarja në Fier/ Xhaxhai i Çalamanit: Do firmos për dënimin me...

Xhaxhai i Klodian Çalamanit, autorit të vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu, tha për një emision televiziv se, ishte pro dënimit me vdekje të 38-vjeçarit....

Klodian Çalamani izolohet në paraburgimin e Vlorës, do i nënshtrohet vlerësimit...

Klodian Çalamani, autori i vrasjes së Mateos 8-vjeçar ndodhet prej mbrëmjes së djeshme në paraburgimin e Vlorës, ku u dërguar nën masa të rrepta...

Mentor Haziri pas ngjarjes tragjike në Fier: Të bëjmë gjithçka që...

Këngëtari Mentor Haziri ka bërë një reagim në rrjete sociale për Mateon 8-vjeçar që u vra dy ditë më parë nga fqinji i tij,...

“Drejtësi” me litar, pse duhet të rikthehemi në Fier pas 30...

Nga BoldNews.al Familjarët e Mateos, me shpirtin e këputur nga dhimbja nuk do të turreshin sot dhunshëm në dyert e Gjykatës së Fierit, nëse për...

Të Fundit

Alban Xhaferi: I kam bërë ofertë Bekim Balajt, tha që ka...

Presidenti i Vllaznisë, Alban Xhaferi, ka zbuluar sot se është në bisedime konkrete me Bekim Balajn për t’iu bashkuar kuqebluve. Numri 1 i klubit shkodran,...