E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Kledi Hysa

Etiketim: Kledi Hysa

Fifi dhe Kledi Hysa bashkojnë forcat, paralajmërojnë fansat për një surprizë...

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, që nga dalja nga shtëpia e ‘BBV’, është kthyer në kryefjalë të mediave. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar...

Ish-banorët e “Big Brother Vip” konfirmojnë lidhjen (Foto)

Sheila Haxhiaj dhe Kledi Hysa janë tashmë dy ish-banorë të "Big Brother", por edhe pas daljes ata po marrin shumë vëmendje me veprimet e...

Në një lidhje me Kledi Hysa? Sheila Haxhiraj shton dyshimet

Sheila Haxhiraj ishte e eleminuara e dytë nga “Big Brother VIP”. Megjithatë, së fundmi ajo është përfolur shumë në media për një lidhje të...

U njohën në “BBV”, Kledi Hysa konfirmon romancën me Sheila Haxhirajn

Kledi Hysa prej disa javësh po përjeton një romancë me këngëtaren, Sheila Haxhiraj. Modeli dhe këngëtarja janë parë shumë të afërt dhe duke shkëmbyer puthje...

Shokë banke, ish-banori i “Big brother VIP” tregon çfarë nxënëseje ka...

Ish-banori i "Big brother VIP", Kledi Hysa, i ftuar në emisionin 'Pikë me Adela Osmanin', rrëfeu se Arbana Osmani ka qenë ndër më të...

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix/ Flasin ish-banorët e BBV: Donaldi ti japë shpjegim Borës

Trekëndëshi Bora-Donaldi-Beatrix është tematike kryesore së fundmi dhe rrjeti po "vlon". Ish konkurrenti, Kledi Hysa, tha se sipas tij Beatrix po bën një lojë, pasi...

Po lind një histori dashurie mes Beatrix dhe Donaldit? Reagon ish-banori...

Ish-banori i “Big Brother Vip”, Kledi Hysa, teksa tregonte për eksperiencën e tij në reality-show, pohon se  përqafimet e Donaldit dhe Beatrixës janë lojë,...

Kledi Hysa zbulon si është marrëdhënia e tij me të dashurën...

Kledi Hysa, i eliminuari i fundit nga shtëpia e "Big Brother VIP" ka rrëfyer në “Fan Club” rreth largimit të tij dhe asaj që...

Kush është banori VIP që u eliminua nga shtëpia e “Big...

Kledi Hysa është i eleminuari i rradhës në "Big Brother VIP". Ai la përfundimisht shtëpinë e ‘’BBV’’ teksa fajin për këtë ia lë edhe...

Kledi Hysa u bën deklaratën e papritur banorëve të “Big Brother”:...

Kledi Hysa, ka zbuluar një tjetër detaj për veten, që askush nga banorët brenda në shtëpinë e "Big Brother VIP" nuk e dinte. Gjatë...

I lidhur me gjermanen dhe me shoqen e Adrola Dushit/ Zbulohet...

Modeli dhe ish-futbollisti Kledi Hysa prej disa javësh ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, duke mos dhënë asnjë shenjë nëse kishte dikë jashtë...

I bëri masazh vajzave gjysmë të zhveshura në “Big Brother”, reagon...

Ish-futbollisti Kledi Hysa ka folur gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” për jetën e tij personale. Partnerja e Kledit është e huaj dhe...

Shoku i bankës së Arbana Osmanit bëhet pjesë e “Big Brother...

“Reality show” i shumëpërfolur, Big Brother VIP, ka nisur mbrëmjen e djeshme nën moderimin e Arbana Osmanit. 14 janë konkurrentët VIP të shtëpisë më të...

Të Fundit