E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Keshilli

Etiketim: keshilli

Këshilli Politik/ Ja 5 emrat që përfaqësojnë Opozitën

Nesër në orën 17.00 do të mblidhet për herë të parë Këshilli Politik. Ky I fundit u krijua ditën e djeshme nga PS-PD-LSI dhe Rudina...

Historia e shkurtër, por plot polemika e Këshillit të Emërimeve në...

Nga Boldnews.al Presidenti Ilir Meta zhvilloi mesditën e së Enjtes shortin për përzgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), një procedurë që...

Tërmeti/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit, ka deklaruar sot se Kreu i Shtetit Ilir Meta do të mbledhë nesër Këshillin e Sigurisë Kombëtare. "Në përgjigje të...

Pas idesë për referendumin, Meta bën lëvizjen e rradhës

Presidenti Ilir Meta tha se nga e hëna do të vinte me një plan konkret për referendumin, ndërkohë ditën e sotme ai do të...

Soreca në Bruksel/ Situata politike dhe reformat, Këshilli Europian diskuton mbi…

Situata politike dhe zbatimi i reformave kyçe ishin çështjet e diskutuara në Këshillin e Bashkimit Europian, ku i pranishëm ka qenë edhe Ambasadori i...
WhatsApp DENONCO