E dielë, Korrik 5, 2020
Etiketimet Jeff bezos

Etiketim: Jeff bezos

Kush ia publikoi foton nudo njeriut më të pasur në botë?

Pandemia e koronavirusit gjunjëzoi botën dhe shumë njerëz ngelën pa punë. Bosi i Amazon, Jeff Bezos ishte njeriu më i pasur në planet para...

Pronari i Amazon kërcënohet nga vëllai i së dashurës: Do u...

Jeff Bezos, ndryshe nga pjesa tjetër e botës, e ka shtuar pasurinë e tij gjatë pandemisë së koronavirusit. Mediat e huaja bëjnë me dije se...

Jeff Bezos ofron 10 miliardë dollarë për të luftuar ndryshimin e...

Themeluesi i kompanisë Amazon, Jeff Bezos tha se do të japë 10 miliardë dollarë për të luftuar ndryshimin e klimës. Njeriu më i pasur në...
WhatsApp DENONCO