E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Hygerta Sako

Etiketim: Hygerta Sako

Hygerta Sako do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”? Reagon...

Moderatorja sportive Hygerta Sako është përfolur se do të jetë një ndër konkurrentet e “Big Brother VIP”. Së fundmi, ka reaguar edhe vetë moderatorja. Hygerta...

Lei Kraja zëvendëson Hygerta Sakon në RTSH?

Moderatorja sportive Lei Kraja nuk do të jetë më pjesë e “Euronews”. Ditën e djeshme, moderatorja zbuloi se po përgatitet për një projekt të...

Hygerta Sako tregon karakteristikat që duhet të ketë partneri i saj...

Moderatorja sportive Hygerta Sako, edhe pse është një nënë single, është e hapur për të krijuar lidhje dashurie. Ish-missi shqiptar u shpreh se vajza...

Hygerta Sako: Të gjesh partner në Shqipëri është shumë e vështirë

Hygerta Sako e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik "Live from Tirana" u shpreh se për një femër në Shqipëri është e vështirë të...

Nga dhalla tek byreku, do të habiteni cilat ushqime nuk konsumojnë...

VIP-at nuk kanë shumë ndryshim nga ne, përveç famës, edhe ata nuk i konsumojnë disa ushqime për arsye të ndryshme ashtu si edhe ne....

Hygerta Sako publikon foton me vajzën në ditën e parë të...

Dita e sotme është e mbushur me emocione për prindërit dhe fëmijët, pasi e hëna shënoi fillimin e vitit të ri shkollor. Personazhet e njohur...

“Unë e kam braktisur, nuk shkoj më”, Ori Nebijaj rikthen Hygerta...

Pas deklaratave të forta për Durrësin, Hygerta Sako rikthehet në qytetin e lindjes “Unë e kam braktisur, nuk shkoj në Durrës, sepse nuk gjej më...

Moderatorja shqiptare magjeps ndjekësit me fotot nga bregdeti

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj...

Hygerta Sako tregon format bombastike dhe zbulon për çfarë ka nevojë:...

Gazetarja e njohur sportive Hygerta Sako ka treguar format bombastike në fotografinë e fundit në Instagram. Ajo ka postuar një foto ku duket e veshur...

FOTO/ E mbuluar me peshqir, Hygerta Sako ndez imagjinatën e ndjekësve...

Moderatorja Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale. E mbuluar vetëm një peshqir në trup...

“Pjeshkë apo kumbull”/ Ndjekësi-Hygerta Sakos: Duhet të të provoj

Hygerta Sako është padyshim një ikonë bukurie, por përpos kësaj, tërheq vëmendjen e publikut edhe si gazetare sportive. Mirëpo, nuk janë vetëm këto që...

Revoltohet moderatorja sportive: Mirë që na morën lirinë por edhe pagat...

Moderatorja e RTSH-së, Hygerta Sako, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar e revoltuar ndaj shtrëngimit të masave për të parandaluar përhapjen e...

Moderatorja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë, ja dedikimi prekës...

Gazetarja  enjohur sportive ka humbur babain e saj ditën e sotme.Me anë të një postimi në Instagram, ajo njofton se babai i saj është...
WhatsApp DENONCO