Hygerta Sako zbulon pse nuk ka krijuar një lidhje të re dashurie: Asnjë mashkull nuk më ka tunduar

Foto: Instagram

Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, është nënë e një vajze 15-vjeçare dhe që pas divorcit nga ish-bashkëshorti, ajo nuk ka bërë publike asnjë lidhje dashurie.

Gjatë një interviste për “Albeu.com”, Hygerta ka zbuluar nëse e ka në plan krijimin e një marrëdhënieje të re.

“Mua më pëlqen jeta që bëj. Këto gjëra nuk janë me llogari. Prioriteti im është vajza, kujdesi dhe përkushtimi për të. Por nëse dikush do jetë aq special sa të më bëjë për vete, le të vijë. Deri tani askush nuk më ka tunduar aq shumë. Dhe unë gjithmonë them ‘Më mire vetëm, se sa e keqshoqëruar’”.

LEXO EDHE  Sheila Haxhiraj refuzon të bashkëpunojë me këngëtaret Fifi, Semi Jaupaj dhe Beatrix Ramosaj