E martë, Gusht 11, 2020
Etiketimet Hetimi

Etiketim: hetimi

32 vjet nga varja e poetit Havzi Nela, bashkëshortja kërkon nga...

Sot shënohet 32-vjetori i vdekjes së ish-poetit dhe intelektualit Havzi Nela, i cili u var nga autoritetet diktatoriale komuniste në 10 gusht të vitit...

U tërhoqën nga shkarkimi/ Kuvend, miratohet sot raporti i Komisionit hetimor...

Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, e para për këtë javë, ku priten të realizohen edhe dy të tjera, ndërsa sesioni parlamentar përfundon punimet...

Aleancë me Ramën për ndryshimet Kushtetuese, por janë “kundër” për Metën

Opozita Parlamentare, e cila është shfaqur në aleancë me Edi Ramën, për ndryshimet Kushtetuese, akuzon këtë të fundit për pazare me Presidentin, lidhur me...

Hetimi për Metën/ Maliqi: Farsa e sektit të Rilindjes, aktrim i...

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me Komisionin Hetimor ndaj Presidentit Ilir Meta, ku sipas raportit të mazhorancës së Kryeministrit Edi Rama, nuk evidentohen...

Hetimi dhe pezullimi i Luan Dacit/ Shefja e ONM: Provë për...

Shefja e ONM, Genoveva Ruiz Calavera, përmes një komenti thekson se ekziston vetëm një mënyrë për të siguruar zbatimin e plotë të reformës në...

Rastet me Covid-19 në Elbasan, zbulohen detajet/ Si u infektuan 12...

Të tjera detaje janë zbuluar lidhur me atë se çfarë ka ndodhur në Elbasan, lidhur me rastet e Covid-19, ku duket se një restorant,...

Tenderi korruptiv/ Kush po e “varros” hetimin për DH-Albania

Nga Boldnews.al Avdjol Dobi, 26-vjeçari, i cili, pa bërë thuajse asnjë punë në jetën e tij u shfaq si drejtuesi i kompanisë që fitoi tenderin...

Procesi i hetimit të Presidentit Trump

Anëtarët republikanë të Dhomës së Përfaqësuesve kanë paraqitur një listë të dëshmitarëve që ata duan të dëshmojnë në hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve të...

Misteri, sa miliona euro u grabitën në Rinas/ Krimet e Rënda...

Më 9 prill në pistën e aeroportit Nënë Tereza nga persona të armatosur dhe të maskuar u grabitën miliona euro, të cilat po imbarkoheshin...
WhatsApp DENONCO