E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Hetime

Etiketim: hetime

Kthehet i vdekur nga Spanja, trupit të shqiptarit i mungonte zemra....

Trupi i pajetë i një shqiptari është kthyer nga Spanja i vdekur, ndërsa i ishte hequr zemra. Ky rast ka shërbyer që Prokuroria e Tiranës...

OBSH, hetime në Wuhan për të zbuluar origjinën e koronavirusit

Një ekip i Organizatës Botërore të Shëndetësisë nisi sot (e premte) në Kinë një mision hetimor për të zbuluar origjinën e koronavirusit. Një nga ndalesat...

Përgjimet e `Ndragheta/ Meta thirrje SPAK: Hetooni çdo zyrtar dhe sekser...

Presidenti Ilir Meta i ka drejtuar një thirrje SPAK që të nisë menjëherë hetimet për të gjithë zyrtarët e sekserët shqiptarë të përfshirë në...

Rumania akuzon ish-kryeministrin nën dyshimet për 800,000 dollarë ryshfet

Calin Popescu-Tariceanu, ish-kryetar i Partisë Liberale Kombëtare që drejtoi qeverinë e Rumanisë midis vitit 2004 dhe 2008, u akuzua për marrjen ryshfeti nga një...

Veliaj, “Pazar” me Ndragheta? SPAK-u në gjumë dhe precedenti hetimor “Tahiri”

Nga Boldnews.al Përgjimet e Anti-mafias së Katanzaros, ku persona të lidhur me mafian Ndragheta flasin për dhënie rryshfeti për leje ndërtimi në bashkië e...

SPAK nis hetimet për pastrimin e parave të mafies

Pas fakteve për ato që ka zbardhur media si pjesë të dosjes prej 1000 faqesh të përgjimeve të Antimafias italiane, mësohet se SPAK është...

21 janari, ish-deputeti i PS: I pari që duhet të hetohet...

Ish-deputeti i PS-së në qarkun e Elbasanit, Taulant Dedja, thotë se i pari që duhet të hetohet për ngjarjen e 21 janarit, është kryeministri...

Skandali te Covid 2/ Prokuroria do të marrë në pyetje personelin....

Pavarësisht se Kryeministri Edi Rama nxitoi ta paraqesë skandalin në spitalin "Shefqet Ndroqi", ku një sanitare mashtronte pacientët duke u hequr si infermiere dhe...

Ligjvënësit amerikanë kërkojnë hetim të forcës policore që mbron Kapitolin

Ligjvënësit amerikanë po bëjnë thirrje për një hetim të forcës policore që mbron Kapitolin, duke i falenderuar ata në të njëjtën kohë për veprimet...

Shkencëtarët në kërkim të burimit të Covid-19, qeveria kineze kufizon hetimet

Pas thuajse një viti që prej kohës kur personi i parë në botë u infektua me koronavirusin, të paktën 1.7 milion njerëz kanë humbur...

Ekzekutimi i 2 biznesmenëve në Laç, Prokuroria merr të pandehur 4...

Prokuroria e Kurbinit ka mbyllur hetimet për vrasjen e dyfishtë të Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në një hotel në Laç, duke marrë të...

Vrau ortakun, investoi mijëra euro në Shqipëri/ Prokuroria mbyll hetimet për...

Prokuroria e Durrësit ka çuar në Gjykatë dosjen për italianin Ferdinando Muollo, i cili është një prej anëtarëve më të rëndësishëm të organizatës mafioze...

Kryebashkiakja e Ramës hetohet nga SPAK, ja për çfarë akuzohet/ Detajet

Kryetarja e Bashkisë së Dimalit, Juliana Mema, do të hetohet nga SPAK, pasi akuzohet për shpërdorim detyre, shkatërrim të pronës private, mashtrim dhe falsifikim...
WhatsApp DENONCO