E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Helmimi

Etiketim: helmimi

Del autopsia e Rezartës: Çfarë e helmoi çiftin në Librazhd

Del përgjigja e autopsisë së Rezarta Hajdarit. Referuar analizave, Rezarta dhe Olsi Hajdari u helmuan në dhomën e tyre të gjumit, ndërsa e reja...

Helmimi i çiftit në Librazhd/ Mjekësia Ligjore: Vajza vdiq nga monoksidi...

Dy ditë pasi bashkëshortja e tij ndërroi jetë Olsi Hajdari, tashmë në një gjendje të mirë shëndetësore ka lënë spitalin dhe ka folur për...

U helmuan 5 ditë pas martesës, zbardhen emrat e dy të...

Një çift të rinjsh, të martuar vetëm 5 ditë më parë, mbërritën në spitalin e Librazhdit në gjendje të rëndë shëndetësore. Të rinjtë u...

VIDEO/ Si përfunduan në spital 27 nxënës pas florizimit të dhëmbëve

Në datën 15 tetor, 27 nxënës të shkollës 9 vjeçare “Halit Coka” në Bathore, kanë përfunduar në qendrën shëndetësore Kamëz me simptoma helmimi. Para...
WhatsApp DENONCO