E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Gishti

Etiketim: gishti

Ramës i iku gishti i Bochardtit

Nga Boldnews.alAi e mbylli mandatin si ambasador i OSBE-së në vendin tonë, por me turp dhe i njënshëm, ku mbrojti qeverinë edhe më fort...

Gishti i Ramës që tregon fundin e një qeverisje

Nga Boldnews.alNë Parlament, kryeministri Edi Rama u mundua që të bëhet protagonist si gjithnjë. Me një shfaqje të dukshme me gjeste, sjellje, lëvizje trupi...

Mjeshtri i karikaturës: Ja kujt ia tregoi Rama gishtin e mesit…

Kryeministri Edi Rama, i cili me cilësinë e ministrit të Jashtëm, do të drejtojë nga janari i 2020, Presidencën e OSBE-së, i tregoi gishtin...

I tregoi gishtin e mesit qytetarëve/ Paloka-Ramës: Je monstër, boll më…

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, e ka cilësuar monstër, Kryeministrin Edi Rama, i cili në prani të disa fëmijëve të mitur, i ka treguar...

FOTO/ Rama si Borchardt, i tregon gishtin e mesit qytetarëve në...

Kryeministri Edi Rama i ka treguar gishtin e mesit qytetarëve të Tiranës, një veprim që pak javë më parë e ka bërë edhe kreu...

Të Fundit