E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Gareth bale

Etiketim: gareth bale

Gareth Bale flet për largimin e tij nga Real Madrid

Gareth Bale, tashmë lojtari më i ri i Tottenham, ka folur për Sky Sports lidhur me epokën te Real Madridi. Anësori uellsian është pyetur nëse...

“Real Madrid duhet të puthë dyshemenë ku kalonte Bale, ai nuk...

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett , ka kritikuar Real Madrid për mënyrën se si e trajtoi klientin e tij. Anësori uellsian ka kompletuar një...

Gareth Bale: Legjenda e paplotë e Real Madrid!

Gareth Bale është larguar nga Real Madrid . Ai i dha fund një agonie që ka vazhduar më gjatë nga sa shpresohej dhe ku të dyja palët...

Gareth Bale një hap larg Tottenham-it, uellsiani shfaqet në kampin stërvitor...

Në qendrën stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë kanë arritur Gareth Bale. Anësori uellsian pritet që të kompletojë transferimin tek Spurs. Ai rikthehet në...

Video/ Situata e Bale te Real Madrid kthehet në qesharake, uellsiani...

Real Madrid është dy fitore larg titullit, pas triumfit të së premtes mbrëma, 2-0 ndaj Alaves. Sidoqoftë, kontributi i Gareth Bale në këtë nuk...

Ish-mjeku i Realit: Atleti më i mirë? Bale më i miri...

Cristiano Ronaldo vlerësohet gjerësisht si atleti më i mirë në botën e futbollit, i cili nuk ka asnjë pikë të dobët në lojën e...

Bale: Te Real Madrid kam vetëm dy miq, MLS më intrigon!

Sulmuesi uellsian, Gareth Bale, ka folur në podcast-in e “Hat-Trick”. Gjatë bisedës së gjatë,  ndër të tjera 30 vjeçari tregoi raportin që ka me...

COVID-19/ Gareth Bale së bashku me bashkëshorten bëjnë gjestin bujar

Pandemia e koronavirus është përhapur me shpejtësi të madhe në të gjithë botën, ndërsa numri i viktimave dhe të prekurve nga ky virus famëkeq...

Surprizon Real Madrid, ofron Bale dhe James Rodriguez për “bomberin” e...

Real Madrid kërkon të përfshijë Gareth Bale dhe James Rodriguez në ofertën që do të bëjë për Harry Kane. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të...

Video/ Gareth Bale nuk i ndahet pasionit të tij, dhuron spektakël...

Gareth Bale është admirues i golfit dhe duket se nuk ka ndërmend t’i ndahet këtij sporti. Ndërsa qëndron i mbyllur si gjithë të tjerët, ylli...

Video/ Ndërsa futbolli është i pezulluar, Bale bën këtë goditje spektakolare...

Duke qenë se futbolli është pezulluar për shkak të coronavirusit, Gareth Bale, ka mundësinë t’i përkushtohet maksimalisht pasionit të tij për golfin. Në një video...

Manchester United interesohet për James Rodrigues, Reali e përdor për të...

James Rodriguez po mendon të largohet nga Reali i Madridit  dhe Manchester United mund të jetë një destinacion i ardhshëm. Kolumbiani në fillim të sezonit...
WhatsApp DENONCO