E mërkurë, Janar 29, 2020
Etiketimet Gardisti

Etiketim: gardisti

Gardisti tenton të vrasë 30-vjeçarin dhe “zhduket”, kamerat zbulojnë çfarë ndodhi...

Një efektiv i Gardës së Republikës është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, pasi ka plagosur rëndë një person, duke tentuar ta vrasë...

Masakroi me leva një person, shpallet në kërkim gardisti (EMRI)

Policia shpall në kërkim një 35 vjeçar i dyshuar se ka masakruar me leva bashkë me të tjerë, një shtetas, i cili ndodhet në...

Krimi i pasionit/ Gardisti dëshmi kontradiktore: Kur isha në punë…

Ashtu si në deklarimet paraprake, edhe në dëshminë para prokurorit, gardisti që vrau gruan dy ditë më parë në Tiranë, ka qenë kontradiktor në...

Një ditë më parë vrau gruan, gardisti tenton vetëvrasjen/ Detajet

Alket Arapaj, punonjësi i Gardës së Republikës, që një ditë më parë ekzekutoi brenda banesësbashkëshorten e tij, 36 vjeçe, ka tentuar vetëvrasjen në ambientet...

Vrau gruan, rrjeti shpërthen kundër gardistit/ Ja çfarë shkruajnë…

Vrasja e ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Allias të Tiranës, ka tronditur jo vetëm banorët e kryeqytetit, por mbarë opinionin publik. Punonjësi i...

Krimi në familje, ja çthonë fqinjët e gardistit që vrau gruan/...

Një punonjës i Gardës së Republikës, Alket Arapaj, tashmë i arrestuar nga policia, vrau me armën e shërbimit gruan e tij. Krimi ndodhi në...

FOTO/ Gardisti vrau gruan, zbulohen të tjera detaje për ngjarjen e...

Gardisti Alket Arapaj, i cili vrau bashkëshorten e tij, 36-vjeçare në banesë, ishte një besimtar musliman. Madje edhe bashkëshortja e tij ishte një besimtare dhe...

Detajet/ Ja çfarë ndodhi në banesën e gardistit që vrau bashkëshorten…

Një punonjës i Gardës së Republikës vrau në banesën e tij bashkëshorten. Alket Arapaj, 44 vjeç, ka qëlluar me armën e shërbimit mbi bashkëshorten,...

FOTO/ Gardisti vrau gruan, ja kush është autori i krimit…

Një vrasje ka tronditur Tiranën mëngjesin e sotëm, ndërsa autori i krimit është një punonjës i Gardës së Republikës. Viktima është shtetasja E.S, 36 vjeçe,...

Gardisti vret me armën e shërbimit bashkëshorten/ Ja ç’thotë policia

Një oficer i Gardës së Republikës ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, 36 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Allias, ku gardisti...

Gardisti i Ramës përplaset me të rinjtë e Elbasanit: S’je mercenar,...

Në media, janë publikuar pamje ku tregohen momentet e konfortimit të të rinjve të Partisë Demokratike me një nga oficerët e gardës në Elbasan,...
WhatsApp DENONCO