E shtunë, Gusht 8, 2020
Etiketimet Fshati

Etiketim: fshati

Një fshat në Suedi del në shitje, ja sa kushton

Nëse mblidhni bashkë 7 milionë dollarë, mund të blini një fshat të tërë plotësisht funksional në Suedi, vetëm 90 minuta në veri të Stokholmit. I...

Dy të prekur nga koronavirusi, Bashkia Roskovec kërkon izolimin e fshatit

Në Fier u konfirmua sot rasti i 6-të me koronavirus. ABC News raporton se rasti i ri është bashkëshorti i 62-vjeçares që është prekur...

Veliaj premtoi se mandatin do t’ia kushtonte fshatit dhe periferisë, banorët...

Në fushatën e fundit për zgjedhjet vendore, kryebashkiaku Erion Veliaj do të premtonte se ky mandat do ti kushtohej fshatit dhe periferisë. Por pavarësisht...

VIDEO/ Fshati i “mallkuar” me transgjinorë…

Vetëm kur është me tufën e deleve, Aziz Ijshiku, ndihet mirë. Këtu lart ai nuk ka nevojë që ti shpjegojë askujt se pse dikur quhej...
WhatsApp DENONCO