E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Florian Marku

Etiketim: Florian Marku

Video/ “Nuk bën për boks ai”, Florian Marku u kthehet me...

Florian Marku po tenton të bëjë karrierë në boks dhe deri më tani ka fituar 8 duele dhe ka barazuar në një. Kundërshtari i...

“Netë të mëdhaja po vijnë”, Florian Marku përgatit surprizën e madhe...

Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka postuar një foto me ekipin e tij në rrjetin social “Twitter”, me shkrimin “Netë të mëdhaja po vijnë”. Ndeshja e...

Florian Marku: Kam mentalitet ndryshe nga të tjerët, as me Mike...

Florian Marku ka rrëmbyer skenën pas triumfit me Rylan Charlton. Boksieri shqiptar ka komentuar duelin e zhvilluar të shtunën në Londër dhe thekson se...

Vazhdojnë replikat Marku-Conor Benn, lushnjari: S’flet dot për mua, ka ngrënë...

Florian Marku mundi me KO Rylan Charlton në ndeshjen e tij të fundit dhe i dha vetes mundësinë për t’u ngjitur në majën e...

Pasi dorëzoi Charlton, Florian Marku paralajmëron një event të madh gjatë...

Florian Marku ka paralajmëruar një super përballje gjatë verës. Boksieri shqiptar arriti fitore të madhe mbrëmjen e së shtunës, duke mposhtur britanikun, Rylan Charlton. Përmes...

“Nuk kam parë kurrë si ai”, menaxheri i Florian Markut tregon...

Florian Marku mposhti me nokaut teknik Rylan Charlton të shtunën dhe regjistroi fitoren e 8-të në karrierë si boksier, duke mbetur i pamposhtur. Synimi i...

Florian Marku: Isha i dëmtuar por kurrë s’tërhiqesha! Dorëzimi i Charlton?...

Florian Marku triumfoi kundër Rylan Charlton dhe pas ndeshjes boksieri shqiptar rrëfeu se kishte pasur edhe një dëmtim në dorë, por thekson se në...

“Frikacak, ndeshesh me humbës”, Conor Benn i kthehet Markut: Ty të...

Florian Marku triumfoi mbrëmjen e djeshme kundër Rylan Charlton dhe synimi i tij është të përballet me Connor Ben, djalin e Nigel Benn, një...

Florian Marku: I kam mundur të gjithë në Greqi, Connor Ben...

Florian Marku vijon të tregojë se mbetet një “luftëtar” i madh në ring. Boksieri shqiptar mposhti Rylan Charlton mbrëmjen e djeshme, me boksierin britanik...

Florian Marku zbret në ring, këtu mund ta ndiqni LIVE

Florian Marku do të ndeshet në “The SSE Arena” në Londër kundër Rylan Charlton. Ndeshja starton pas pak minutash dhe shqiptari do të ketë...

Video/ Dueli ndaj Charlton, Florian Marku “ngacmon” britanikun: Me këto flokë...

Boksieri shqiptar Florian Marku është gati për duelin e mbrëmjes së sotme kundër Rylan Charlton, përballje që do të zhvillohet në Londër. “Nuk kemi ardhur...

Florian Marku rikthehet sot në ring, ja kur mund ta ndiqni...

Ditën e sotme në Londër Florian Marku, zbret në ring për të luajtur një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj Rylan Charlton, një tjetër boksier...

Florian Marku premton fitore me nokout: Në 20 shkurt nuk e...

Florian Markut ende i ka mbetur mendja tek përballja e 12 dhjetorit kundër Jamie Stewart, e cila u mbyll në barazim 76-76 sipas gjyqtarëve...
WhatsApp DENONCO