E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Falsifikime

Etiketim: falsifikime

Skandali/ Eksperti kishte vdekur 5 vite para dokumentit, “Mira Mare” u...

News24’ dhe ‘BalkanWeb’ zbardh të plotë dosjen hetimore pas arrestimeve në Durrës, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, që i mori jetën 51 personave....

Arrestohet bankieri dhe ndërmjetësi, falsifikonin dokumentet për kredi/ Zbardhet skema

Gjykata Penale e Luzernit në Zvicër ka dënuar një 40 vjeçar zviceran dhe një 36-vjeçar, shqiptar nga Kosova,  për “mashtrim” dhe falsifikim dokumentesh, me...

FOTO/ Falsifikonin pasaporta e karta identiteti, arrestohen 3 persona

Një organizatë kriminale që fallsifikonte dokumente udhëtimi është shkatërruar nga policia greke në Athinë. Policia bëri të ditur se në prangat e policisë kanë rënë...
WhatsApp DENONCO