E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet Erion Veliaj

Etiketim: Erion Veliaj

Tenderi i Unazës së Re/ Nuk mjaftuan 20 milionë euro, Veliaj...

Nga BoldNews.al Kush ka menduar se fatura 20 miliardë lekë për rehabilitimin e aksit rrugor “Pallati me Shigjeta-Rreth rrotullimi “Shqiponja” ishte jashtëzakonisht e fryrë, nuk...

Tirana pa ujë, Ujësjellësi i “Lalit” tender 100 mln lekë për...

Në një kohë kur shumë familje në kryeqytet kanë probleme me furnizimin me ujë të pijshëm, Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë planifikon të shpenzojë...

FOTO/ I akuzuar si vrasës me pagesë, Eugen Halili në krah...

Policia e Elbasanit deklaroi dje arrestimin e dy personave lidhur me dy vrasje të ndodhura në Elbasan në 10 ditët e fundit të muajit...

Biblioteka e Kombinatit/ “Lali Eri” anulon tenderin “mashtrues” 25 milionë lekë

Nga BoldNews.al Bashkia e Tiranës ka vendosur të anulojë tenderin me vlerë 25 milionë lekë (të vjetra) për mobilimin e Bibliotekës së Kombinatit, pak ditë...

Lali Erit i marrin rrugët plehrat

Pamje shqetësuese këto që shfaqen në kryeqytet. Plehrat e shpërndara në rrugë që krijojnë rrezik për shëndetin e qytetarëve. Dhe e gjitha kjo në një...

Çmenduri? Veliaj zgjedh një dyqan tatuazhesh për mbrojtjen anti-Covid të fëmijëve...

Nga BoldNews.al Bashkia e Tiranës, e drejtuar nga Erion Veliaj, i ka dhënë një dyqani tatuazhesh tenderin pa garë për dezinfektimin e kopshteve dhe çerdheve...

Jul Deda i kthehet ashpër Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq...

Rastet kur policia bashkiake u sekuestron mallin njerëzve që shesin nëpër rrugë janë të shumta. Një rast i tillë ka revoltuar dhe aktorin e...

Formulari i protestës sot/ Kërkohet një mendim për Erion Veliajn (Foto)

Protestuesit sot para Teatrit kanë shpërndarë dhe ngjitur në shtylla dhe në pemë, një formular. Ata kërkojnë një mendim për Erjon Veliajn, kryetarin e Bashkisë...

Agim Kajmaku në arrati, Erion Veliaj “e ndihmon” me një tender...

Nga BoldNews.al Ish-kryetari i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku, prej shumë muajsh në kërkim policor për "falsifikim", natyrisht, ka nevojë për mbështetje financiare që të jetojë...

Ekspertët: Erion Veliaj zhyt në borxhe Tiranën

Borxhi publik i bashkisë së Tiranës përllogaritet në më shumë se 2 miliardë lekë, por kryebashkiaku do ta shtojë këtë barrë me kredinë për...

“Teatri është me tallash”, Rakipi: Veliaj një m*t, Rama si Enver...

Gazetari Ylli Rakipi, e ka konsideruar qesharak argumentin e Erion Veliajt, se Teatri Kombëtar duhet shembur, për shkak se është ndërtuar me tallash. Në një...

Rama: Hani dy herë bukë në ditë, Veliaj: Hipini biçikletës!

Nga Boldnews.al Në ditët e para të pandemisë dhe të izolimit total, kryeministri Edi Rama, nga kështjella e tij në Surrel, jepte mend edhe si...

Rruspat e Lalit që i “shembën” vitet kur shiste fiq!

Nga Boldnews.al Shkollën e Mesme të Përgjithshme “Sami Frashëri”, “ekspertët” e nxorrën jashtë funksionimit. U prek nga tarmeti i 26 nëntorit, edhe pse një vit...
WhatsApp DENONCO