E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Engel

Etiketim: Engel

Engel: Administrata Trump po përdor taktika të ashpra ndaj Kosovës

Kongresisti amerikan Eliot Engel, kryesues i Komitetit për Marëdhënie me Jashtë në Dhomën e Përfaqësuesve, ka shprehur shqetësimin e tij rreth qasjes së administratës...

Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë

Kongresmeni amerikan Eliot Engel paralajmëron kundër idesë së ndryshimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. Kryetari i Komisionit të Dhomës së Përfaqësuesve për Marrëdhëniet...
WhatsApp DENONCO