E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Eminem

Etiketim: Eminem

Hyri fshehurazi në shtëpinë e Eminem, grabitësi rrëfehet para gjykatës: Doja...

Matthew Hughes, i akuzuar për grabitjen e banesës së këngëtarit Eminem, ditën e djeshme ka dalë para gjykatës dhe është përballur me akuzat. I...

Eminem u bën “diss” me këngën e re të gjithë personave...

Koronavirusi tashmë është bërë temë dhe në tekstet e këngëtarëve. Reperi me famë botërore Eminem ka shpërndarë këngën e tij për të gjithë ata...

Eminem nxjerr në ankand atletet me çmim 20 mijë dollarë për...

Eminem po nxjerr në ankand një palë atlete të tij për të ndihmuar në luftën ndaj koronavirusit. Reperi 47-vjeçar, ka dhuruar një palë atlete të...
WhatsApp DENONCO